Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Hearthstone (2014)

Abi öyle bir şey olsa Herkes Warrior oynar :D
Bende Alex çıkarayım FreezMage yapıcam Teorik olarak %99 kazanma şansı var kaybettiği tek deste ise Legendary Warirorlar birde belki Druidler :D
Yahu lafın gelişi :D olsa güzel olurdu diyorum sadece. Sadece bana özel olsa daha da güzel olurdu da işte :/ Freeze Mage deli can sıkıyor. Ölmüyor, çok rahat öldürüyor hiçbir şey de çare olmuyor. Mage sevmiyorum, belki ileride uğraşırım :(

oyun net bi şekilde yabancı dil lazımmı, yoksa orta dil yeter mi yugioh oynamışlığım var, yugiohdan çokmu farklı ? :D

Kartların hepsinin işlevi değişik. Onları öğrenmen gerekebilir. Bir de bazı kelimeler kartın direkt anlamını değiştiriyor. Onları da iyi bilmen lazım. Onun dışında çok bir şey yok. Türkçe rehberler bulabilirsin internette.

Yahu lafın gelişi :D olsa güzel olurdu diyorum sadece. Sadece bana özel olsa daha da güzel olurdu da işte :/ Freeze Mage deli can sıkıyor. Ölmüyor, çok rahat öldürüyor hiçbir şey de çare olmuyor. Mage sevmiyorum, belki ileride uğraşırım :(

Kartların hepsinin işlevi değişik. Onları öğrenmen gerekebilir. Bir de bazı kelimeler kartın direkt anlamını değiştiriyor. Onları da iyi bilmen lazım. Onun dışında çok bir şey yok. Türkçe rehberler bulabilirsin internette.
Frostbolt - Frostbolt - icelance - icelance + Alex
Heal mı attlar Fire ball :D
kaçış yok tek sıkıntı kart çekmede şansın varsa %90 kazanıyorsun :D
şimdi bu kart iyi bi kartmı ?

Her ne kadar gün yüzü görmeyen bir kart olsa da Legendary sonuçta :D

Frostbolt - Frostbolt - icelance - icelance + Alex
Heal mı attlar Fire ball :D
kaçış yok tek sıkıntı kart çekmede şansın varsa %90 kazanıyorsun :D
Miracle kadar şans tabanlı değil. Bazen hiçbir şey yapamıyorsun bazen de "tek atıyorsun".

şimdi bu kart iyi bi kartmı ?

Manası çok yüksek yani yerde Beast'leri buff'layan bir şeyler yoksa biraz gereksiz. Çok güçlü ama ne bileyim ben kullanmazdım. Bozacaksan da ne için bozacağını da bil. Yani, 400 dust'a daha çok işine yarayacak şeyler yapabilirsin. Ama hiç yoktan da iyidir gene de kullanabilirsin. Senin bileceğin iş.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 7)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık