Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Haydi Sor Sor

101 kilodan 88’e düştüm. Göbek gitti havuç dilimi geldi.😋

Ülken için kalıp mücadele etmek mi yoksa imkanın olup yurt dışına çıkıp kendi hayatına bakmak mı ?

Uğruna mücadele edilecek bir ülke kalmadı. Muhalefet ve iktidar vatan hainlerinden oluşuyor. Uğraşsan da elinden bir şey gelmeyecek o yüzden kendini kurtarmak daha mantıklı.

Yüzme biliyor musun, kaç yaşında öğrendin?

5 yaşında.

Davasında haklı olduğuna inandığın, herhangi bir kurguda kötü diye nitelendirilen tarafta yer alan kişi kim ve neden haklı sence?

Zoro vs Yamato

3 tip medeniyet çökmesine birini seçmen lazım. Zombilerin olduğu evren, elektrikle ilgili herhangi bir aletin çalışmadığı evren, 3. Dünya Savaşı sonrası.
Hangisini tercih edersin? Benzer bir kurgu dünya varsa onunla örnek verebilirsin.

elektriğin olmadığı bir dünyada yaşamak istemeyeceğimden ve bilinçsiz bir düşmanla savaşmak anlamsız geldiğinden 3. dünya savaşından sonra kaosa dönmüş bir dünyayı tercih ederim. uzaylı istilası da bir başka senaryo ama onu da istemezdim. az biraz kendimi tanıyorsam bir şekilde uzaylıların safına geçmeye çalışırdım.

kendinden büyük beklentilerin var mı?

Her zamanki gibi berbat büyük ihtimâlle.

En sevdiğin albümün ismini ve o albümdeki en sevdiğin parçayı paylaşabilir misin?

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık