Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Haydi Sor Sor

Cidden ya. Sabahtan akşama kadar eğlenir içerdik.
Tanrı Marduk'a insan kurban edilen dönemdeki kutlamaları soruyorsun değil mi?

benim merak ettiğim bir şey yok. Sen kendine yönelik bir soru sor, cevabını da yapıştırsan ne sorarsın?

İskoç erkeklerin giydiği kilt(etek) ve millî çalgıları Gayda.

Öfkelenince - öfkeleniyorsan eğer - öfkeni kontrol etmek için neler yaparsın ?

Öfkeme sebep olan şeyden, kişiden uzaklaşmaya çalışırım.

Bir üniversite anını anlatır mısın?

Vize ödevi olarak tiyatro yapmıştık, hayalet rolündeydim. Sabah 6 da her yerimi pudralayıp, kolunda ve boynunda zinciler olan beyaz bir çarşaf giyip marmaray a binmiştim. İnsanların bakışı eğlenceliydi.

Aynı soru.

Okulun ilk günlerinden, topluluklar oryantasyonuna katıldım. Siyaset bilimi topluluğuna katılmak istiyordum, önceden de topluluğu araştırmıştım.

Standlarına gittim. Bir kız duruyordu, bilgi vermemi ister misiniz dedi. Ben de yok hocam ben zaten araştırmıştım, direkt olarak kaydolmak istiyorum dedim. Kız da epey şaşırdı ve bir yandan sevindi nedense.

Adımı yazarken arkamı döndüm ve arkadaşların bana çok garip bir şekilde fark ettim. Tam imzayı attım, ve kafamı bir kaldırdım, karşımda bir gökkuşağı.

Siyaset bilimi yerine hemen yandaki LGBTİ+ topluluğuna gitmişim. Yanımdaki kimse de bu kadar özgüvenli bir şekilde oraya gideceğimi beklemediğinden ağızları açık bir şekilde bana bakıyormuş. :d

Topluluğa katıldığıma rahatsız olmadım ama komik bir durum oldu. Bu da böyle bir anımdır.

Aynı soru.

Orta. Kötü tarafı da var, iyi tarafı da var.

Sence zorunlu askerlik kalkmalı mı? Cevabına göre nedenini alabilir miyim?

kalkmamalı. 300-500 lira aylık verip, er ve erbaşlara kışla temizletiyor devlet 6 ay boyunca. mis gibi sistem :) :)

şaka bir yana, tabii ki de olabildiğince profesyonel bir orduya sahip olmalıyız ama cehennemden hallice bir coğrafyadayız. yarın ne olacağının garantisi yok. silah kullanmayı ve emir komuta zincirine bağlı kalmayı bilecek kadar askerlik yapmalı herkes.

askerliğimi yaptığım 39. mekanize piyade tugayı'na selam olsun buradan.

sporlar yapılıp göbekler eritildi mi?

Son düzenleme:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık