Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Haydi Sor Sor

Hayır.

Yiyecek ve içecek ürünlerinin gitgide kalitesizleştiğini düşünüyorum, sen ne diyorsun bu işe? Bu durumu farkettiysen, nasıl değerlendiriyorsun ?

Her bokta doymuş yağ içeriğinin olduğunu görmemle fark ettim. Tat, koku olayına girmiyorum bile. Herkes hak ettiğini yaşar.

Yakın dönemde olmuş bu dediğin film/dizi var mı? Varsa adı ne? Kısaca bahseder misin?

dizi olarak the bear, barry ve ilk 2 sezon succession var.
barry'yi nasıl anlatabilirim bilmiyorum. mizahı hoşunuza giderse bağımlısı olursunuz.
the bear. en kaba tabirle mutfakta gerçekleşen bir kaos. tempolu bir dizi. 2022'nin en iyi dizisi deniyor zaten dizi için.
succession'ı anlatmaya gerek var mı bilmiyorum. son 2 sezon eh iştelik olsa da ilk 2 sezon çok iyi.
film olarak ise okul tıraşı ve the human condition üçlemesi var, son dönemde izlediğim ve iyiymiş dediğim.
okul tıraşı, another brick in the wall şarkısı eşliğinde izlenince etkisi daha da artan bir film. bir eğitim sektörü çalışanı olarak herkese izlemesini tavsiye ederim.
the human condition, her anlamda kaliteli bir 2. dünya savaşı filmi ama en az 1 gününüzü alır izlemek. değer mi? bence değer.

10 dakikalığına bir filmin evrenine girip çıkma hakkın var. hangi filme, hangi olay yaşanırken dahil olursun ve hikayenin akışını ne yönde değiştirirsin?

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık