Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Haydi Sor Sor

lisedeyken okumak için almanya'ya gitme fırsatım vardı, ailemin de yardımıyla teptim o fırsatı. cennet vatanda kalakaldık öyle.

süper kahraman hikayelerin alayının tırt olduğunu düşünenlerden misin sen de?

Tatil denilirse arkadaşımın yanına gittim. Gittiğim şehri fethettik. Güzel deneyimdi benim için.

En sevdiğin film serisi nedir?

Seri olarak Tokyo Gore Police sayılırsa baya eglendigim bir seridir!!

Ayrıldığın bir insan acaba arkamdan ne düşünüyor diye düşündüğün oldu mu? Bu hissi gidermek için ne yapıyorsun?

Iyi ve kötü onlarca şey yaşadığın birinden ayrıldığında yaşadığın şeyler öylece yok olmaz. Bu yüzden düşünmek normaldir ve düşündüm de. Fakat nihayetinde vardığım sonuç şu ki bazı şeyler yaşanıyor ve sen istesen de istemesen de akış devam ediyor. O sebeple hissi gidermek yahut orada kalmak gibi bir çabaya girmiyorum. Bunu düşünmek yanlış değil. Sadece o zamana ait bir şey ve onu öyle kabul etmek gerekir diye düşünüyorum.

Telefonla anlamsız şekilde fazlasıyla ilgileniyor musun? Eğer öyleyse yapmak istediğin şeyleri engellediğini düşünüyor musun? Ve bu konuda kendine bir kızgınlığın var mı?

Telefonu youtubeden video izlemek ve müzik dinlemek dışında kullanmıyorum neredeyse ancak youtube'daki shorts kısmı gerçekten bağımlılık yapıcı, her seferinde kendime kızıyorum aşağı kaydırmaya devam ettiğim için.

Bir rutinin var mı, paylaşır mısın?

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık