Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Haydi Sor Sor

kiviyi en son bayrampaşada mürsel amca diye biri vardı cami kahvehanesinde içirmişti. bildiğin toza kaynar su döküyorlar ama tadı iyi oluyor. hindistan cevizi sadece çikolata olarak güzel. redbul hindistan cevizli mi vardı bir kere içtim tatsız ve zevksiz bir şeydi

garp'ın yerinde olsaydın roger'ın çocuğuyla ilk başta ne yapardın

büyüyüp nasıl bi çocuk olacağını bilseydim cami avlusuna bırakıp kaçardım direk

one piece hakkında hiç teori tutturdun mu

ufak bir tane oldu
Vegapunk , Momo nun meyvesinin başarısız olduğunu söylerken denizcileri kandırmaya çalışmıyordu.Sadece çok mükemmeliyetçi olduğu için yaptığı icatlar tasarladığından azıcık bile farklı olunca bu icatları başarısız kabul edip hemen çöpe atan birisi.

Bir gün bilim özgür iradenin olmadığını kanıtlarsa sence suçlulara yine de ceza verilmeli midir ?

Nerdeyse tamamen. Nerdeyse olmasının sebebi bazen yanılmamız ve ya eksik kalmamız tabi.

3 semavi dinin kitabını da okudun mu?

Hayır, tanrının var olup/olmadığını öğrenebildiğim gün okuyup okumayacağıma karar vermiş olurum.

Psikolojisi bozuk insanlar tedavi edilemiyorsa, onlar için herhangi bir umut kalmamıştır demek mümkün mü ?

Evet ama küçükken okuduğum için hayır da denilebilir. Çok bir şey hatırlamıyorum.

Benim için hayır. Hayat aktığı sürece tutunacak bir dal bulunup karaya çıkılabilir.

En sevdiğin ikinci kitap hangisidir?

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık