Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Hasır Şapkalar'ın Wano Sonu Geleceği Seviye

Luffy - yonkou
Zoro - YC1
Yamato - YC1 (Tayfaya dahil olduğu senaryoda)
Sanji - YC1
Jinbe - YC2-YC3
Franky - YC3
Diğerleri de fena olmayan seviyelerde YC4-5 giderler işte. İşin tuhaf yanı kadroda şuan luffy hariç (kaptan zira) 3 tane YC1 sınıfı eleman var tayfaya bak ne üper oldu. :flaugh:
Bi taraftan yc1'i bütün gücünü kullanmadan ezici yenilgi ile yenen adam... Diğer taraftan şaibeli yc2 galibiyeti... Bu ikisi nasıl aynı seviyenin adamı oluyor?

Luffy yonkou sanji zoro yamato hepsi yc 1 (sanjiyi kabul etmeyenler olabilir fakat queeni yenerken fazla zorlanmadı okuduğum kadarıyla) jimbe yc2 vardır çünkü yc3ler balon gibi çoğu robin franky ve brook bu üçlü yc3e aşırı yakındır nami usopp chopper durumdan duruma değişiyor ne diyeceğimi bilemedim ama güçsüz olsalar bile aşırı kullanışlı olabiliyorlar ve usopp hakkında bence şimdi fos ama elbafda çok güzel bir power up almasını umut ediyorum (denizlerin cesur savaşçısı gibi büyük bir hayale tuhaf olacak ama kral hakisi alacağını düşünüyorum çok fazla foreshadowing yapıldı)

Bi taraftan yc1'i bütün gücünü kullanmadan ezici yenilgi ile yenen adam... Diğer taraftan şaibeli yc2 galibiyeti... Bu ikisi nasıl aynı seviyenin adamı oluyor?
Ya bence şuan gördüğümüz üç yc1 arasında (kata, king, marco) zoro'yu da koyarsan net bu grupta 2. olur derim. Kata'ya yakın olur ama hala tam kata olmaz 100'e 95'e falan gibin. Sanji de öyle bir yendi ki queen'i her ne kadar trol karakter falan olsa da yc2 bu adam kaido'nun güçlü olduğu şüphe götürmez. Tayfanın tümü dehşet p. up aldı sanji'yi de bu dörtlü yc1 arasına koyarım o da şöyle olur. Kata>Zoro>King>Sanji>=Marco yani sanji ya en alt yc1'dir ya da üst seviye yc2'dir. Şu ana kadar gördüklerimiz yc2'ler birdir hatta. Be yc1'den koydum ama yc2 en üstte denilebilir tabi.

Luffy: Yonkō +
Yamato: Amiral -
Zoro: Sağ Kol +
Sanji: Sağ Kol -
Jinbē: YK3 +
Robin, Franky: YK4 -
Brook: YK5 +
Nami: YK5
Chopper: YK5 -
Usopp: YK6 -

Ya bence şuan gördüğümüz üç yc1 arasında (kata, king, marco) zoro'yu da koyarsan net bu grupta 2. olur derim. Kata'ya yakın olur ama hala tam kata olmaz 100'e 95'e falan gibin. Sanji de öyle bir yendi ki queen'i her ne kadar trol karakter falan olsa da yc2 bu adam kaido'nun güçlü olduğu şüphe götürmez. Tayfanın tümü dehşet p. up aldı sanji'yi de bu dörtlü yc1 arasına koyarım o da şöyle olur. Kata>Zoro>King>Sanji>=Marco yani sanji ya en alt yc1'dir ya da üst seviye yc2'dir. Şu ana kadar gördüklerimiz yc2'ler birdir hatta. Be yc1'den koydum ama yc2 en üstte denilebilir tabi.
Reis önce şunda anlaşalım... yc1>yc2. Seviyeden ötürü zaten marco > quenn oluyor. Sanji vs quenn de, oda araya osomeyi koydu ve osome sayesinde yakaladığı açıklığı sayesinde sanji vurdu... eğer osome olmasaydı sanjinin enerjisi bitmiş olacaktı ve quenn vurabilecekti. Sağkolları kendi aralarında denk saymak daha doğru olur ve zoro kinge karşı ezici bir galibiyet aldı. Buda onu sağkol seviyesinde zaten çıkarması gerekmiyor mu?

Buda onu sağkol seviyesinde zaten çıkarması gerekmiyor mu?
Sağkol+ demek istedin doğru mu anladım? YC1>YC2 onda anlaşırım ya matematik görmüşlüğüm vardı bir ara eğitim maceram içerisinde. :oleyo: Sanji ile ilgili söylediğin kısımlar oda'nın batırmasının toparlaması. Yani bence şöyle luffy,zoro, sanji üçü de bu arc inanılmaz seviye atladılar. Luffy sağkol idi amirali geçip yonkou oldu. Zoro ile sanji'ye en iyi ihtimalle yc3 derdim. Oda'da bu kadar güç almaları belki milletin gözüne batar diye ikisine de handikap verdi. Zoro'nun bedeni gitti, sanji'nin kafasını dağıttı. Yoksa dipdiri olsalar yani verecekleri hava bence zoro için net sağkol+ sanji için ise net sağkoldur.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık