Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Hasır Şapkalar'ın Wano Sonu Geleceği Seviye

Luffye hiç bir eksikliği olmadan vurdu Kaido.Kinemona vurduğunda ise 3 saattir adama kan kusturuyorlardı çatıda ki Kinemon müthiş bir irade sergiledi orada.

Akainu isterse Wbye gel bir daha vur desin.Yine o vuruşla öldüremez Akainuyu.Bunun hiç bir yolu da mantığı da akla yatan bir kısmı da yok.
Senin düşüncene göre WB ile dövüşten çıkan Akainu performans eksikliği olmadan dövüşe devam ederken, Kaido çatıdakilerle uğraştığı için güç kaybetti, doğru mu anladım? Neyse bu konu dışı zaten, ölmesi gerekip ölmeyen bir sürü kişi buluruz bu seride.

Akainu da düşündüğüm gibi baygın veya hareket edemeyecek durumda olarak bir süre yattıysa son darbeyi vurmak basit iş. Haki kullanabilen herhangi biri savunmasız duran adamın kafasını kesip de öldürebilir. (İstisna: Big Mom gibi derisi anormal derecede sert olan canavarlar)

Muhtemelen tartışmanın sonlarına geldiğimiz için de iki şeyi netleştirmek istiyorum:
1- Luffy amiral seviyesi olacak diyen hemen hemen hiç kimse Akainu'yu kastetmiyordur. İki sene önceki Akainu amiral seviyesinin az da olsa üstünde bir adam.
2- Akainu orada düşmeyip Beyazsakal'ı öldürmüş olsa bile, yani bütün bu son darbe mevzusunu ihmal etsek bile bu amiral>yonko'ya bir kanıt olmazdı. Çünkü hem Akainu>Amiral, hem de Handikaplı ve doğru dürüst haki kullanamayan Beyazsakal<Yonko.

Senin düşüncene göre WB ile dövüşten çıkan Akainu performans eksikliği olmadan dövüşe devam ederken, Kaido çatıdakilerle uğraştığı için güç kaybetti, doğru mu anladım? Neyse bu konu dışı zaten, ölmesi gerekip ölmeyen bir sürü kişi buluruz bu seride.

Akainu da düşündüğüm gibi baygın veya hareket edemeyecek durumda olarak bir süre yattıysa son darbeyi vurmak basit iş. Haki kullanabilen herhangi biri savunmasız duran adamın kafasını kesip de öldürebilir. (İstisna: Big Mom gibi derisi anormal derecede sert olan canavarlar)

Muhtemelen tartışmanın sonlarına geldiğimiz için de iki şeyi netleştirmek istiyorum:
1- Luffy amiral seviyesi olacak diyen hemen hemen hiç kimse Akainu'yu kastetmiyordur. İki sene önceki Akainu amiral seviyesinin az da olsa üstünde bir adam.
2- Akainu orada düşmeyip Beyazsakal'ı öldürmüş olsa bile, yani bütün bu son darbe mevzusunu ihmal etsek bile bu amiral>yonko'ya bir kanıt olmazdı. Çünkü hem Akainu>Amiral, hem de Handikaplı ve doğru dürüst haki kullanamayan Beyazsakal<Yonko.
Kafa kesmek mi ? Ahahahah

Sen nasıl düşünmek istiyorsan öyle düşün.Mf başı Wb> herkes Squardo olayı sonrası yonkou-amiral seviyesine indi.

İşte şu ahahahah tepkisini vermen bile mangakanın; Akainu'yu Beyazsakal'a, Kinemon'u Kaido'ya, çöpleri Enel'e, hatta Pell'i çok tehlikeli bir bombaya yedirecek biri olmadığının kanıtıdır. :)
Tekrar WB konusuna dönmeyelim, bana bugünlük bu kadar tartışma yetti. Orta yolu bulamıyoruz zaten.
Yok kafa kesmenin çok kolay bir şey olduğunu sanmana güldüm.Wb Teechin beynine deprem vuracağını kafayı kesmeymiş ya o zaman :D

Yok kafa kesmenin çok kolay bir şey olduğunu sanmana güldüm.Wb Teechin beynine deprem vuracağını kafayı kesmeymiş ya o zaman :D
Akainu hadi duruyorum bıyıklı ve yakışıklı adam, gel kafamı kes demeyeceğine göre kesemezdi tabii. :d İkinci durumda yerin altında baygın veya hareket edemeyecek halde olduğundan durum farklıydı.

> Lufi = Zoro
> Zoro >= Lufi.
> Sanji <= Zoro
> Nami > Sanji
> Robin > Sanji
> Usopp > Sanigou
> Coppa > Usopp
> Jinbe > Coppa
> Franki < Jinbe + Coppa
> Brook > Jinbe - Coppa
> Zeus > Usopp
> Yamato > Sanji
> Sanigou < Usopp
> Momo < Sanigou

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 13)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık