Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Hasır Şapkalar'ın Wano Sonu Geleceği Seviye

Gökten inen saldırılar değil, yaşlılık ve hastalık bu hali soktu. MF'nin başında doğru dürüst haki bile kullanamıyordu bu adam, bu sebepten de Squard ve çöp denizcilerden ölümcül hasarlar yedi.

Akainu ve Beyazsakal dövüşünden sonra ne olduğunu da yazayım. Akainu yerin dibine düştükten sonra Beyazsakal adaya gelen Teach ile dövüştü. Kimse müdahale etmese öldürürdü de muhtemelen. Fakat tüm tayfa birden üstüne çullanınca yenildi. Ardından Teach şovuna başladı.
Akainu da bütün bu olaylar olurken yerin dibindeydi. Muhtemelen kısa süreliğine bayıldı veya felç geçirdi çünkü oradan çok geç çıktı, öyle ki millet Akainu oradan hemen çıkmadığı için öldüğünü düşünmüştü.

O sebepten şunu söylüyorum: Beyazsakal son darbeyi vurmak için aşağı inmiş olsaydı Akainu için her şey bitmiş olurdu.
Akainu yere girdiğinde orta çağdı
Akainu yerden çıktığında yeni çağa girdi OP
Bunlara kalsa 10 saniye içinde oldu her şey xD

Yeri gelmişken yazayım, Oda resmen mesaj açık net olsun diye Akainuyu yerin dibine gömdürüyor ona rağmen Akaiunu WB ile başabaş dövüştü diyenler çıkıyor.

Wb havada-karada-denizde-uzayda Akaiunuyu gömer

İftira bu, en fazla sağ kol demişimdir :gamyon:

Tabi günümüze yetişebilse o zaman düşünürdük bir şeyler :mincika:
Düşünmez Marco ve tayfasina kaptanlık yapıyordu derdin.
4 imparator'a karşı Denizciler ve Shichibukailerse durum daha vahim değil mi zaten. Oraya tek başına giden bir imparator vardı ki gücünün en zayıfladığı zaman belkide bu haliyle bile savaşa girişmiş olması onun cesaretinin kanıtı olmaya yeterde artar.

Ben sana şunu anlatıyorum Whitebeard sadece bir imparator olarak oradaydı. Denizciler ve Shichibukai'ler ise bütün güçleriyle oradaydılar. Üstelik Pacifista'lardan kurulu bir birlikte vardı ki, Luffy tüm tayfasıyla birini bile indirmek için ne kadar çaba sarfetti. Yani burada bile bir imparatorun ağırlığı yok mu?

Yada şöyle söyleyeyim dürüstçe bir cevap ver ama Marinford'daki o yaşlı Whitebeard vs Akainu kim alır? Savaş şartlarını da şöyle belirleyelim. Kimse müdahale etmeyecek, savaş alanı çok geniş bir düzlüğü olan büyük bir ada, ikiside savaşta yaralanmış değiller Marinford'un başındaki hallerini baz alalım.
Ben senin birebirde ağzını burnunu kırarım bence.O yüzden geri zekalılik yapip tek kolumu ve bacağımı baglayayim.Neden çünkü bir geri zekaliyim.
Gökten inen saldırılar değil, yaşlılık ve hastalık bu hali soktu. MF'nin başında doğru dürüst haki bile kullanamıyordu bu adam, bu sebepten de Squard ve çöp denizcilerden ölümcül hasarlar yedi.

Akainu ve Beyazsakal dövüşünden sonra ne olduğunu da yazayım. Akainu yerin dibine düştükten sonra Beyazsakal adaya gelen Teach ile dövüştü. Kimse müdahale etmese öldürürdü de muhtemelen. Fakat tüm tayfa birden üstüne çullanınca yenildi. Ardından Teach şovuna başladı.
Akainu da bütün bu olaylar olurken yerin dibindeydi. Muhtemelen kısa süreliğine bayıldı veya felç geçirdi çünkü oradan çok geç çıktı, öyle ki millet Akainu oradan hemen çıkmadığı için öldüğünü düşünmüştü.

O sebepten şunu söylüyorum: Beyazsakal son darbeyi vurmak için aşağı inmiş olsaydı Akainu için her şey bitmiş olurdu.
Şu son darbe işine de bayılıyorum yahu.Adama tüm gücü ile 2 tane vurup anca kaşını patlatan adam bir tane daha vursa öldürecekmiş ahahaha.Zeka turnusolu gibi olay anasını satayım.

taçsızkralrayleigh

Şuan Yonku>Amiral olsada son savaşta bizim tayfaya rakip olabilmeleri için Amiral=Yonku Filo Amirali=KK olacaktır

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık