Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Hasır Şapkalar'ın Wano Sonu Geleceği Seviye

Cevabını şimdi gördüm. Cevap dediğim de lafın gelişi, çünkü bana cevap vermeyip konuyu saptırmışsın. :(
Ölmek üzere ölmek üzere diyip duruyorsunuz.Sanki o adamı o duruma gökten inen saldırılar sokmuş gibi.Ölmek üzere olan adam desek bile yapabildiği hiç bir şey yok kaşını açmaktan dudağını patlatmaktan başka.

Ölmek üzere ölmek üzere diyip duruyorsunuz.Sanki o adamı o duruma gökten inen saldırılar sokmuş gibi.Ölmek üzere olan adam desek bile yapabildiği hiç bir şey yok kaşını açmaktan dudağını patlatmaktan başka.
Luffy'cilere yeni rakip çıkıyor, Amiralciler, bizim tayfa fanlıkta çok gerilere düştü, basbaya objektif insanlar olduk xD

Arkadaşlar ben deli oluyorum 1 amiral 1 yonkoudan güçlüyse neden bugüne kadar shichibukai sistemini kullansınlar denizci fantezisi mi bu

Yanlış bildiğin çok şeyden sadece bir tanesi o.Merak etme ben sana doğruları öğretirim.

Denizciler adam toplamış Wb de adam toplamış gelmiş.Yanlis bir şey var mı ? Yok tabiki.Buradan çıkıp madem amiraller güçlerine güveniyor tek dalsalarmış dersen sacmalarsin.Tipki Wb madem ben Beyazsakalım diye kükrüyor tek gitseymiş MF ye demek kadar saçma.

Şiçibukai+Denizciler=4 imparator seride geçen bir güç değerlendirmesi zaten.Bunu yapman için süper zeka olmaya gerek yok.Eğer bu lafa inanıyorsan o zaman şiçilerin rakiplerinin kimler olacağına bakarak amirallerin rakiplerinin direk imparatorlar olduğunu görürsün ama idrak mani ise yapacak bir şey yok.
4 imparator'a karşı Denizciler ve Shichibukailerse durum daha vahim değil mi zaten. Oraya tek başına giden bir imparator vardı ki gücünün en zayıfladığı zaman belkide bu haliyle bile savaşa girişmiş olması onun cesaretinin kanıtı olmaya yeterde artar.

Ben sana şunu anlatıyorum Whitebeard sadece bir imparator olarak oradaydı. Denizciler ve Shichibukai'ler ise bütün güçleriyle oradaydılar. Üstelik Pacifista'lardan kurulu bir birlikte vardı ki, Luffy tüm tayfasıyla birini bile indirmek için ne kadar çaba sarfetti. Yani burada bile bir imparatorun ağırlığı yok mu?

Yada şöyle söyleyeyim dürüstçe bir cevap ver ama Marinford'daki o yaşlı Whitebeard vs Akainu kim alır? Savaş şartlarını da şöyle belirleyelim. Kimse müdahale etmeyecek, savaş alanı çok geniş bir düzlüğü olan büyük bir ada, ikiside savaşta yaralanmış değiller Marinford'un başındaki hallerini baz alalım.

Gökten inen saldırılar değil, yaşlılık ve hastalık bu hali soktu. MF'nin başında doğru dürüst haki bile kullanamıyordu bu adam, bu sebepten de Squard ve çöp denizcilerden ölümcül hasarlar yedi.

Akainu ve Beyazsakal dövüşünden sonra ne olduğunu da yazayım. Akainu yerin dibine düştükten sonra Beyazsakal adaya gelen Teach ile dövüştü. Kimse müdahale etmese öldürürdü de muhtemelen. Fakat tüm tayfa birden üstüne çullanınca yenildi. Ardından Teach şovuna başladı.
Akainu da bütün bu olaylar olurken yerin dibindeydi. Muhtemelen kısa süreliğine bayıldı veya felç geçirdi çünkü oradan çok geç çıktı, öyle ki millet Akainu oradan hemen çıkmadığı için öldüğünü düşünmüştü.

O sebepten şunu söylüyorum: Beyazsakal son darbeyi vurmak için aşağı inmiş olsaydı Akainu için her şey bitmiş olurdu.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık