Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Hasır Şapkalar'ın Wano Sonu Geleceği Seviye

Beynini kullanmak ne zamandan beri korkaklık oluyor yaw. Sizde iyicene alıştınız bodoslama dalan apt*l karakterlere, 2 gram aklını kullananı korkak ilan ediyorsunuz. Sanki savaş alanı taktik strateji yapılması gereken yer değil de hevele hüvele diye dalman gereken yer.
Luffy bodoslama dalıyor aynı şekilde Zoro'da bodoslama dalıyor. Gücüne güvenen bodoslama dalıyor. Yenemeyeceğini bilen korkaklarda arkadan gizli iş planlayarak düşmanına saldırıyor. Korkakça plan yaparak yenmek başka şey mertçe dimdik karşısına dikilmek başka şey. Senin dediğin Akainu, en kötü nesilin yanında bile ezik kalıyor. 3 kaptan en güçlü iki imparatora karşı savaşırken Akainu, Kizaru'ya " Wano'nun askeri gücünü bilmiyoruz, dur yerinde." diye tırsaklık ediyor. En Kötü Jenerasyon üyelerinin tamamının bu kadar etkin olma sebebi pervasızca mücadeleye atılmak istemelerinden kaynaklanıyor. Amiral de amiral dediğiniz adamlarda Vegapunk'dan aman diliyorlar.

1 bölüm sonra kalkan adam için wb akainuya 2 attı yorumu yapan insanlara çok bile.

Madem Wb adamdı müttefiklerini niye getirdi diye cevap versem bahane bombardımanına tutacaksın o yüzden sen bak keyfine.İstediğin gibi saçmala.

Mumcuya sövüyor burda.Mumları getir de şu moruğun cenazesinde yakalım diyor ;)
Saçmalamak mı? O senin işin değil miydi? Ben mi yanlış biliyorum!? 100.000 kişilik ordu toplamış denizcilere karşı tek başına dalacak değildi herhalde. Kaldı ki denizcilerin toplayıp getirdiği asker sayısıda nitelikli adam sayısı da WB Filosundan çok daha fazlaydı. Luffy ve yanında getirdikleri sürpriz yumurtadan çıktı.

Denizlerdeki güç dengesini sağlamak için 3 güç var Yonkou'lar> Denizciler> Shichibukailer. Buradaki Denizcilerin ve Shichibukai'lerin aynı safta yer alması bile güç dengesini anlatmak için yeterli ama idraki mani..!

Saçmalamak mı? O senin işin değil miydi? Ben mi yanlış biliyorum!? 100.000 kişilik ordu toplamış denizcilere karşı tek başına dalacak değildi herhalde. Kaldı ki denizcilerin toplayıp getirdiği asker sayısıda nitelikli adam sayısı da WB Filosundan çok daha fazlaydı. Luffy ve yanında getirdikleri sürpriz yumurtadan çıktı.

Denizlerdeki güç dengesini sağlamak için 3 güç var Yonkou'lar> Denizciler> Shichibukailer. Buradaki Denizcilerin ve Shichibukai'lerin aynı safta yer alması bile güç dengesini anlatmak için yeterli ama idraki mani..!
Saçmalama denizciler 15 tane yonkou ederler :oleyo2:

Yanlış bildiğin çok şeyden sadece bir tanesi o.Merak etme ben sana doğruları öğretirim.

Denizciler adam toplamış Wb de adam toplamış gelmiş.Yanlis bir şey var mı ? Yok tabiki.Buradan çıkıp madem amiraller güçlerine güveniyor tek dalsalarmış dersen sacmalarsin.Tipki Wb madem ben Beyazsakalım diye kükrüyor tek gitseymiş MF ye demek kadar saçma.

Şiçibukai+Denizciler=4 imparator seride geçen bir güç değerlendirmesi zaten.Bunu yapman için süper zeka olmaya gerek yok.Eğer bu lafa inanıyorsan o zaman şiçilerin rakiplerinin kimler olacağına bakarak amirallerin rakiplerinin direk imparatorlar olduğunu görürsün ama idrak mani ise yapacak bir şey yok.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık