Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Hasır Şapka Tayfası'nda Kim İhanet Eder?

Sizce ihanete ki daha yatkın?

• Kullanılan toplam oy
    72
Zoro ne Nivo mu TotalStation mu? :D Kılıçlar Zoro'ya değil Zoro kılıçların hakim olacak. Eğer ki kılıcın laneti Zoro'nun iradesini yenerse ancak dediğin olabilir. Ama Zoro'nun iradesine yenemeceğini ta 30 küsürlerde görmüştük.:D
Teodolit :( Şaka şaka Zoro kompansatörlü, elbet düzece oturur. Bi de gps e bağlanabilse.

İhanet işi zor. Belki çok zor durumda kalırsa Usopp ya da Nami olabilir. Yine de ankete oy atmıyorum.

Sanji'ye bu ark ihanet ettirecek gibi geliyor bana. Mugiwaraları zorla bıraktıracak bir oyun yapacak babası ve BM. Çaresiz bırakacaklar adamı. O da tam ihanet sayılmaz zaten.

Şu kadar bölüm olmuş hala şu şıklardaki herhangi bi karakter için ihanete yakın demek bile bana göre saçmalığın daniskası. Bazıları da uç örnekleri falan denemiş ama "ihanet" kelimesine dikkat etmek gerek. Sadece tayfayla yolların ayrılması falan değil yani bildiğin ihanet!

ihanet ten kastınız teach gibi tayfa üyesini arkadan bıçaklamaksa ihanet eden olmaz.birde en çok oyu zoronun almasına şaşırdım öyle kılıcın lanetiyle falan olmaz,olsa bile zoro kılıcı alırken kendi şansının kılıcın lanetinden üstün olduğunu gösterdi zaten.

Tayfadaki tüm üyeler Luffy'nin kk olmasını kendi amaçlarının önüne çok net bir şekilde koymuşken ihanetleri söz konusu olamaz. Bu durumda geriye tek bir seçenek kalıyor. Evet o amacı gözünü kör etmiş olan eleman:fool:

Bunlar bir yana tayfada arkadaşa ihanet olması gerçekten olasılık dışı. Op fazla iyimser bu tip konularda. Yoksa bende isterim bir tane brutus:D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık