Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Hasır Şapka Tayfası'nda Kim İhanet Eder?

Sizce ihanete ki daha yatkın?

• Kullanılan toplam oy
    72
Burada açılan konular mod onayından falan geçmiyor, öyle olsa açarken müdahale ederlerdi. O zaman başka konularda da misal herkese meydan okuyan vs konularında falan kişilerin sırasını değiştirsinler. Olmaz diyen yazılı olarak belirtir ama ben, ufakta olsa birini seçin diyorum. Özellikle koymadığını şeyi sonradan dayatma hoş değil.
İhanete kim yakın sorusunun cevabına insanlar kimse yakın değil diyemez mi? Diyebilir. Boşa savunuyorsun valla gereksiz yani.

Bırak insanlar istediğini düşünsün. Çok uzattın yani cidden.

Luffy'yi adil olsun diye koyuyorsan cevap olabilecek şeyleri de koyacaksın ankete. Benim konum diyip sıyrılamazsın işin içinden.

kör topal

Şu saatten sonra kimse ihanet etmez.

Edit : Luffy için hayatını tehlikeye atan Zoro'nun oy alması ilginç. Aslında en uzak olan o.

Moderatör tarafında düzenlendi:

karolla

Zoro asla ihanet etmez. Ama kılıcının laneti ile kendini kaybedip tayfaya düşman kesilebilir belki.

Zoro bir kılıcın laneti ile ayarları kayacak kadar iradesiz biri değil.
Hani böyle üçayağı göz kararı kurarsın sonra aleti yerleştirip vidasını sıkıp sabitlersin. Sonra sehpa ayaklarıyla dairesel düzeci ayarlarsın. Akabinde tesviye vidalarıyla silindirik düzeçleri ayarlarsın da aleti çekül doğrultusuna sokarsın yani yataya dik edersin falan. Hah bu silindirik düzeçler işte Zoro'nun lanetli kılıçları. Biri kayınca düzeç bozulur yada dairesel düzeci ayatladıktan sonra ayaklara basmadıysan ondan da bozuluyor bazen d:

Hani böyle üçayağı göz kararı kurarsın sonra aleti yerleştirip vidasını sıkıp sabitlersin. Sonra sehpa ayaklarıyla dairesel düzeci ayarlarsın. Akabinde tesviye vidalarıyla silindirik düzeçleri ayarlarsın da aleti çekül doğrultusuna sokarsın yani yataya dik edersin falan. Hah bu silindirik düzeçler işte Zoro'nun lanetli kılıçları. Biri kayınca düzeç bozulur yada dairesel düzeci ayatladıktan sonra ayaklara basmadıysan ondan da bozuluyor bazen d:
Zoro ne Nivo mu TotalStation mu? :D Kılıçlar Zoro'ya değil Zoro kılıçların hakim olacak. Eğer ki kılıcın laneti Zoro'nun iradesini yenerse ancak dediğin olabilir. Ama Zoro'nun iradesine yenemeceğini ta 30 küsürlerde görmüştük.:D Ha yenilirse de Zoro oraya kadar dayanabilecek bir adamdır. Vasıfsızlaşır.:D

üşengeçada..

kuma olayından önce hep içimde bi kuşku vardı zoroyla ilgili ama o olaydan sonra imkan vermiyorum artık.lanetli kılıç felan da olsa kılıcın lanetini felan keser bizim marimo

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 7)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık