Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Hasır Şapka Tayfası'nda Kim İhanet Eder?

Sizce ihanete ki daha yatkın?

• Kullanılan toplam oy
    72
O şekilde düşünende çok olduğu için İhanet eden olmaz seçeneği eklendi.

Hangi Hasır Şapkaya derse desin "X ihanet eder." diyenlere acayip şaşıyorum doğrusu.
Konu sahibine bir sorsaydın keşke.:/

Ben ihanete en çok meyilli kişiyi seçin dedim en azından, kimse etmez demek kolaya kaçmak oluyor. O seçeneği tekrar kaldırırsan iyi olur.

Ben ihanete en çok meyilli kişiyi seçin dedim en azından, kimse etmez demek kolaya kaçmak oluyor. O seçeneği tekrar kaldırırsan iyi olur.
Milli irade>konu sahibi.

Hani Luffy vs Dof konusu açıyorsun ve şıklara sadece Dof alır koyuyorsun. Konunun durumu buydu. Şimdi güzel oldu.

Adam hiç kimseyi meyilli görmüyor işte. Eğer birisi Usopp'unda Nami'ninde ya da başkasınında asla ihanet etmeyeceğini düşünüyorsa Usopp daha meyilli ama o da etmez demek yerine kimse ihanet etmez diyor. Böyle düşünenler için ekledim. Yukarıda @Monkey D. Luffy nin verdiği örnek çok doğru.

Milli irade>konu sahibi.

Hani Luffy vs Dof konusu açıyorsun ve şıklara sadece Dof alır koyuyorsun. Konunun durumu buydu. Şimdi güzel oldu.
Hiç öyle değil, bu beraberlik koymama gibi bir şey, kolaya kaçmak oluyor. İki karakteride seviyorum yenişemezler.:/ 10 günde sürse biri kazanır.

Bunları ölüm oyunun içine at, illa ki birisi ihanet etmeye daha yakın olur. % 0.001 bile olsa birisinin içinde farklı şeyler vardır.

@Marco O örnek yanlış ve bana sormamışsın bile.Usopp meyilli diyorsa onu seçer biter, biz burada sınırların zorlandığı senaryoları düşünüyoruz ya da hayallerinin en uç noktalarını. Bilerek koymadığını bir şeyin sonradan eklenmesi hiç hoş değil. Konu o Zaman oraya kayıyor. Ona bakarsan ankete Luffy'yi de koymayım, kaptan o zaten.

Hiç öyle değil, bu beraberlik koymama gibi bir şey, kolaya kaçmak oluyor. İki karakteride seviyorum yenişemezler.:/ 10 günde sürse biri kazanır.

Bunları ölüm oyunun içine at, illa ki birisi ihanet etmeye daha yakın olur. % 0.001 bile olsa birisinin içinde farklı şeyler vardır.
Tamam da bu senin düşüncen. Bırak forum da kendi düşüncesini belirtsin. Forumun kendi düşüncesini belirtmeye bu kadar niye karşı çıkıyorsun? Bırak insanlar istediğini düşünsün.

Tamam da bu senin düşüncen. Bırak forum da kendi düşüncesini belirtsin. Forumun kendi düşüncesini belirtmeye bu kadar niye karşı çıkıyorsun? Bırak insanlar istediğini düşünsün.
Burada açılan konular mod onayından falan geçmiyor, öyle olsa açarken müdahale ederlerdi. O zaman başka konularda da misal herkese meydan okuyan vs konularında falan kişilerin sırasını değiştirsinler. Olmaz diyen yazılı olarak belirtir ama ben, ufakta olsa birini seçin diyorum. Özellikle koymadığını şeyi sonradan dayatma hoş değil.

@Marco O örnek yanlış ve bana sormamışsın bile.Usopp meyilli diyorsa onu seçer biter, biz burada sınırların zorlandığı senaryoları düşünüyoruz ya da hayallerinin en uç noktalarını. Bilerek koymadığını bir şeyin sonradan eklenmesi hiç hoş değil. Konu o Zaman oraya kayıyor. Ona bakarsan ankete Luffy'yi de koymayım, kaptan o zaten.
Sen açık değildin ki. En son gece girmiştin o sırada. Ne zaman gireceğini bilemeyeceğim için öyle yaptım. Çok istediğin için değiştireyim yinede.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık