Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Hasır Şapka Tayfası'nda Kim İhanet Eder?

Sizce ihanete ki daha yatkın?

• Kullanılan toplam oy
    72
Kimse ihanet etmez. Zoro lanetli kılıçları ya da kötü aurası yüzünden kendini kaybedip tayfadakileri doğrar belki ama buna ihanet diyemeyiz :) Ya da nihai hedefi Mihawk ve Luffy'nin seçimleri arasında bir yerde kalırsa Luffy ile dövüşebilir. Buna da ihanet diyemeyiz çünkü tee en başından Zoro demişti zati hayalimle arama girme diye.

Bunlar da küçük olasılıklar. Şu saatten sonra kimse kimseye ihanet neyim etmez yahu.
Zoro kendini kaybederse biz de Zoro' yu kaybederiz. Luffy'e kalmadan Sanji alır ifadesini.

karolla

İradesiz bir şekilde güçlü olabileceğini mi sanıyorsunuz. Sanji zorlanır çünkü onu öldürmeden saf dışı etmeye çalışır.
Kendini kontrol edemeyen zoro kendini tutmayıp öldürmek için saldırır. Sanji ise durdurmak için. Sanjinin zoroya rakip olamayacağı da gün gibi ortada. Anca luffy durdurur. Kendisi de kolsun falan kalacağındna kan kaybından gider mefta olur :D

Kendini kontrol edemeyen zoro kendini tutmayıp öldürmek için saldırır. Sanji ise durdurmak için. Sanjinin zoroya rakip olamayacağı da gün gibi ortada. Anca luffy durdurur. Kendisi de kolsun falan kalacağındna kan kaybından gider mefta olur :D
Gün gibi ortada olan Luffy' nin Zoro' ya ciddi bir şekilde girisse aklını alacağıdır. Zoro Sanji ile dovusurken zaten kendini tutma gibi bir lüksü yok hacı. Hani bence de Zoro yener ama çok yıprandığı bir dövüş olur.

Bu konu da "Zoro vs diğerleri"ne doğru gidiyor. :D
Zoro kendini kaybederse bu ihanet olmaz zaten. O nedenle tartışmaya gerek yok.
Şu saatten sonra kimse ihanet etmez. Sadece yanlış düşünerek, hatalı adım atabilir. Oy vermiyorum.

Zoronun luffy e ihanet etmesi örneğin : hinatanın narutoya ihanet etmesi gibi birşey olurdu... Şu anki kişilerin ihaneti imkansız :), o yüzden oy kullanmadım :ehe:

Bu konu da "Zoro vs diğerleri"ne doğru gidiyor. :D
Zoro kendini kaybederse bu ihanet olmaz zaten. O nedenle tartışmaya gerek yok.
Şu saatten sonra kimse ihanet etmez. Sadece yanlış düşünerek, hatalı adım atabilir. Oy vermiyorum.
Kendini kaybediyorsa iradesi zayıf demektir, bu seride iradesi zayıf kişi güçsüzdür
Ve ihanet ederse de haindir çünkü kendi güçsüzlüğü buna sebep olmuştur

sadece bir kişi tayfayı bırakma cüreti gösterdi, o omurgasızdan baskasıda yapmaz. adam onca yıl gecmiş dresrosada bile hala fırsat bulsa ilk kacıcak olan :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık