Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Hasır Şapka Tayfası'nda Kim İhanet Eder?

Sizce ihanete ki daha yatkın?

• Kullanılan toplam oy
    72
ederse yalnızca usopp eder o da arkadaşlarına güvenmemesinden dolayı değil karakterinin biraz zayıf olmasından ileri gelir kanaatindeyim. başka isim sorarsanız bariz bi isim yok bence; ama illa isim sorarsanız nami derim herhalde.

bir dakika sonra gelen edit: yorumu oylamaya bakmadan yazmış ve fena bi tespit yapmadığımı düşünmüştüm fakat millet de aşağı yukarı aynı fikirdeymiş zaten :D

Son düzenleme:
Nami, Usop, Robin, Franky yarım yamalak yandan yemiş olsa da ihanet kontenjanını doldurdu.
Sanji'de bu aralar dolduracak gibi. Zoro'dan kıllanıyorum ben :oleyo:

Kimse ihanet etmez. Zoro lanetli kılıçları ya da kötü aurası yüzünden kendini kaybedip tayfadakileri doğrar belki ama buna ihanet diyemeyiz :) Ya da nihai hedefi Mihawk ve Luffy'nin seçimleri arasında bir yerde kalırsa Luffy ile dövüşebilir. Buna da ihanet diyemeyiz çünkü tee en başından Zoro demişti zati hayalimle arama girme diye.

Bunlar da küçük olasılıklar. Şu saatten sonra kimse kimseye ihanet neyim etmez yahu.
ya gözünü seveyim sen Zorı fanlığını bırak, unut Zoroyu.
Ya bir insan bu kadar yanlış anlar sevdiği bir karakteri inanamıyorum
Zoroyu sadece ''güç'' olarak görüyorsun değil mi? Başka bir şey değil.
sadece Zoro'nun ismini kirletiyorsun.

Konuda gırgır şamata olsun diye açılmış, ciddiye alınacak bir tarafı yok ihanet ederse Gemi eder o da şıklarda olsaydı keşke.

Son düzenleme:
ya gözünü seveyim sen Zorı fanlığını bırak, unut Zoroyu.
Ya bir insan bu kadar yanlış anlar sevdiği bir karakteri inanamıyorum
Zoroyu sadece ''güç'' olarak görüyorsun değil mi? Başka bir şey değil.
sadece Zoro'nun ismini kirletiyorsun.

Konuda gırgır şamata olsun diye açılmış, ciddiye alınacak bir tarafı yok ihanet ederse Gemi eder o da şıklarda olsaydı keşke.
Anlamsız ve saçma sapan üye :) İlgili yere şikayetimi yapmaktan daha fazla enerjimi harcayacak değilsin.

Bu konunun tekrar vakti geldi gibi ama benim için hala Robin.
Sanji bile bu hallere düştüyse zorda kalınca diğerleri kim bilir neler yapar?

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık