Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Hasır Şapka Tayfası'nda Kim İhanet Eder?

Sizce ihanete ki daha yatkın?

• Kullanılan toplam oy
    72
İhanet işi zor. Belki çok zor durumda kalırsa Usopp ya da Nami olabilir. Yine de ankete oy atmıyorum.

Sanji'ye bu ark ihanet ettirecek gibi geliyor bana. Mugiwaraları zorla bıraktıracak bir oyun yapacak babası ve BM. Çaresiz bırakacaklar adamı. O da tam ihanet sayılmaz zaten.
Kenbunshoku tavan. :D

Galiba her şey çok klasik.
Geçen bölümde Luffy ''Seni ne olursa olsun burada bekleyecem'' diyince 'lan acaba' dedim kendi kendime ama yok... Adam kafaya koymuş bi kere. Sanji'ye mağduru oynattıracak.

Luffy eder öyle birşey olmalı ki oda ters köşe yapsın herkezi şaşırtsın arkadaşlarını korumak için luffy final savaşında arkadaşlarını geride bırakır bayrağı yırtar sonra songoku amaterasu atar ve gonun babası intihar eder tunç esrar içer garip pavyona düşer ve tayfa tekrar tek parça olur hoppala one piece bizmişiz arkadaşlıkmış vay arkadaş derler sonra titanic batar ben bunu spoilera alıyım milletide zehirlemiyim

Robin ile Nami ihanet etseler Hasır Şapka seviyesi ve üstünde tayfalarda hemen yer ayarlayabilirler geçmişlerinden bildiğimiz üzre :D İhanet etmez tabii ki kimse tayfaya. Oda bu karakterleri yaratırken ortak amaç ve yol haricinde bireysel amaçlarda veriyor. Bunlar bildiğimiz gibi her karakterin sahip olduğu hayal. Bu doğrultuda da ilerlemek istiyorlar. Para, güç, kadın vs bunlar ihanet mevzusu olmaz. Anca idealleri olabilir onda da hayvan gibi gelişen bir kaptanları ve tayfaları var. Hasır Şapkadan iyi tayfa mı bulacaklar anca tayfa düşüşe geçmeli o da imkansız şu saatten sonra. Serinin olayı biter çünkü :oleyo:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık