Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Harry Potter Genel Başlığı

Yoo öyle bir şey demeyecektim :D Kitabı okumuş da filmleri izlesem mi diye mi soruyorsun acaba demiştim. Harry Potter serisi genel olarak ilgini çekmişse seriyi bitir derim. İlk 4 filmin nostaljik tatlı bi havası vardır ama serinin geri kalanına göre biraz daha çocukça kalır. Zaten karakterlerimiz de hala çocuk :) Sonra işler ciddileşmeye başlıyor yavaştan. Ben bu seriyi çok sevdiğim için öneririm ama bir başkasına hitap etmeyebilir, buna da şaşırmam.
Tamamdır, sağol yorumun için.

Kitaplarda mantıksız bir nokta yoktu kurguda diye hatırlıyorum.Olsa çok lafı edilirdi kadeh falan.Filmler zaten üçüncüden sonra kötü özen gösterilmemiş kitaba sadık olmayan filmler.Hele 4 ve 5 kitap çok uzun diye faciaydı diye hatırlıyorum.Filmlere itibar etmeyin ateş kadehi serinin en iyi kitaplarındandı.Kurgu baya sağlamdı.Cedric de pisi pisine gitmişti.Ama ben en çok barty jr karakterine hayran olmuştum bu nasıl bir azim,titizlik nasıl bir çaba.Hele itiraf ettiği kısımlar kitapta çok iyiydi.Voldemort şu arkadaş kadar kurnaz olsa harry postu sermişti çoktan.Voldemort çok düz adamdı plan program yok denecek kadar az.

Kitaplarda mantıksız bir nokta yoktu kurguda diye hatırlıyorum.Olsa çok lafı edilirdi kadeh falan.Filmler zaten üçüncüden sonra kötü özen gösterilmemiş kitaba sadık olmayan filmler.Hele 4 ve 5 kitap çok uzun diye faciaydı diye hatırlıyorum.Filmlere itibar etmeyin ateş kadehi serinin en iyi kitaplarındandı.Kurgu baya sağlamdı.Cedric de pisi pisine gitmişti.Ama ben en çok barty jr karakterine hayran olmuştum bu nasıl bir azim,titizlik nasıl bir çaba.Hele itiraf ettiği kısımlar kitapta çok iyiydi.Voldemort şu arkadaş kadar kurnaz olsa harry postu sermişti çoktan.Voldemort çok düz adamdı plan program yok denecek kadar az.
Filmler kitaba sadık değildi demek. Kitapların bir ara içinden geçmek lazım o zaman.

İlk iki kitabını okumuştum zati. Peki Rowling seriyi devam ettirecek mi?

Filmler kitaba sadık değildi demek. Kitapların bir ara içinden geçmek lazım o zaman.

Yapmasın öyle şeyler. Belki geçmiş zamanlardan bir hikaye yapabilir ama kaldığı yerden devam ettirmesin.

Lanetli Çocuk kelimenin tam anlamıyla çöptü.

Hadi hadi sevdiğinden savunuyorsun.

Ben de seviyorum ama bu yüzden sevmiyorum. Serinin temeli de yok zaten. :(
Sen de ne gömdüm ya :D Çok realizm eksenli bir kritiğe tabi tutmamak lazım seriyi. Sonuçta fantezi türü zaten.

Çoğu bu tarz serilerde benzer bir durum vardır ama gerçekten kitaplar filmlere 5 basar.

Sen de ne gömdüm ya :D Çok realizm eksenli bir kritiğe tabi tutmamak lazım seriyi. Sonuçta fantezi türü zaten.

Çoğu bu tarz serilerde benzer bir durum vardır ama gerçekten kitaplar filmlere 5 basar.
Filmlerin yeri nostaljik olduğu için ayrı ya. Komşu kızı vardı bizim, o çok severdi seriyi sürekli filmlerini izlerdik. Ey gidi.
Yapmasın öyle şeyler. Belki geçmiş zamanlardan bir hikaye yapabilir ama kaldığı yerden devam ettirmesin.

Lanetli Çocuk kelimenin tam anlamıyla çöptü.
Baruto gibi devam edecekse etmesin tabi.

Çocukluk aşkını mı arıyorsun yoksa? :flaugh:

Lanetli Çocuk'da Harry'nin oğlunu görüyoruz ve görmez olaydık diyoruz.

Sıkıntı çocukda değil hikayede bu arada.
Yok yav öyle değil de nostaljik bir tarafı var filmlerin.

Hiç unutmam internet elime ilk geçtiğinde bir gecede 2-3 filmini birden izlemiştim. :D Öyle severdim küçükken. Potta.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık