Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Harry Potter Genel Başlığı

Pek de güzel değil sanırım :) İzledikten sonra vaktimi harcadım diye pişman olmak istemiyorum :D Dizi film konusunda çok seçiciyimdir.

Yok okumadım. Tahmin edeyim, kitaba uymamışlar ve iyice saçmalamışlar.
Yoo öyle bir şey demeyecektim :D Kitabı okumuş da filmleri izlesem mi diye mi soruyorsun acaba demiştim. Harry Potter serisi genel olarak ilgini çekmişse seriyi bitir derim. İlk 4 filmin nostaljik tatlı bi havası vardır ama serinin geri kalanına göre biraz daha çocukça kalır. Zaten karakterlerimiz de hala çocuk :) Sonra işler ciddileşmeye başlıyor yavaştan. Ben bu seriyi çok sevdiğim için öneririm ama bir başkasına hitap etmeyebilir, buna da şaşırmam.

Yoo öyle bir şey demeyecektim :D Kitabı okumuş da filmleri izlesem mi diye mi soruyorsun acaba demiştim. Harry Potter serisi genel olarak ilgini çekmişse seriyi bitir derim. İlk 4 filmin nostaljik tatlı bi havası vardır ama serinin geri kalanına göre biraz daha çocukça kalır. Zaten karakterlerimiz de hala çocuk :) Sonra işler ciddileşmeye başlıyor yavaştan. Ben bu seriyi çok sevdiğim için öneririm ama bir başkasına hitap etmeyebilir, buna da şaşırmam.
Çok sevmiştim lan ben bu seriyi. Rowling niye bok ettin sen bu seriyi. Hain kadın. :ühü:

Yazıları ağlarken konuşuyormuş gibi okuyun. Acımı belki anlarsınız.

Niye ki, n'aptı da bok etti Rowling?
Hocam gerçekten çok saçma olaylar var. Biraz daha düşünse belki de hiç yapmayacağı olaylar.

En basitinden 5.kitapta Zümrüdüanka vs ölümyiyenler vssinde herkesin aptal gibi stupify kullanması. Tek akıllı Bellatrix herhalde. Bir o kullandı öldüren laneti.

Hocam gerçekten çok saçma olaylar var. Biraz daha düşünse belki de hiç yapmayacağı olaylar.

En basitinden 5.kitapta Zümrüdüanka vs ölümyiyenler vssinde herkesin aptal gibi stupify kullanması. Tek akıllı Bellatrix herhalde. Bir o kullandı öldüren laneti.
Hmm ben bu seride kitaplara hardcore girmedim o yüzden gözden kaçırdığım böyle şeyler olabilir. Hiç okumadım bazısını. İlk ikinci kitapla başlamıştım sanırım mesela, birinci filmi sinemada izlemiştim. Vay be kaç yıl önceydi bunlar :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık