Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Harry Potter Genel Başlığı

Belli ki seriye başlarken ırkçıymış, sonuçta film seçmelerinde bile özellikle kadroyu İngilizlerden kurmuş. Şimdilerde herkesin yönelimine göre şerbet veriyor, popüler olandan kar ve itibar elde etme peşinde, politik doğruculuğun dibine vuruyor. Hop onu siyahi, hop bunu homo, şunu lezbiyen bunu, bilmem ne.
Yorumuna katılmamak elde değil gerçekten.

Hermione zenci deyince bir garip oldum. İlk olarak filmi izlemiş ve oradaki oyunculara alışmış biri olarak daha sonra bunu görmek bile sinir bozucu oluyor.

Irkçılığa karşı bir izlenim verip itibar kasıcam diye bakmak yerine filmi izleyenleri, kitabı okuyanları bir düşün be ablacım.

Belli ki seriye başlarken ırkçıymış, sonuçta film seçmelerinde bile özellikle kadroyu İngilizlerden kurmuş. Şimdilerde herkesin yönelimine göre şerbet veriyor, popüler olandan kar ve itibar elde etme peşinde, politik doğruculuğun dibine vuruyor. Hop onu siyahi, hop bunu homo, şunu lezbiyen bunu, bilmem ne.
Evet bu konudan haberdarım ve benim de canımı sıkmıştı.Ben bu durumu parayla değişimine yoruyorum. Çünkü fantastik canavarlarda oldukça farlı bir ilerleyiş var. Sonuçta hikayenin yazarı ve bu değişimin en büyük sebebi de ondan kaynaklanıyordur bence.

Gel hele gel. @kuroashi.no.sanji1993

Grindelwald karanlık sanatlarda Voldi'den daha iyi değildir muhtemelen. Ayrıca mürver asaya sahipken Dumbledore'a yenildiğini de düşünürsek. Zor iş.

Bu arada Albus'a oy atacaktım. Kimse atmıyor diye Voldi'ye attım. :flaugh:

Gel hele gel. @kuroashi.no.sanji1993

Grindelwald karanlık sanatlarda Voldi'den daha iyi değildir muhtemelen. Ayrıca mürver asaya sahipken Dumbledore'a yenildiğini de düşünürsek. Zor iş.

Bu arada Albus'a oy atacaktım. Kimse atmıyor diye Voldi'ye attım. :flaugh:
Bilemiyorum ya Grindelwald karizmasıyla alır :D Grindelwald kara büyünün kalesi olan Durmstrang"da okumuş ve orada neler yaptıysa kovulmuş. Sen düşün artık :D

Mürver Asa'ya rağmen nasıl yenilmiş aklım almıyor. Hani yenilmez asaydı bu.
Şimdi bu adamlar baya yüksek seviyede büyücüler. En küçük hataları bile telafi edilemiyor.

Yanlış hatırlamıyorsam Dumbledore bir yerde kendisi ve Grindelwald'u karşılaştırırken kendisini biraz daha iyi(ya da yetenekli hatırlayamadım) olarak nitelendirmişti.

Şimdi bu adamlar baya yüksek seviyede büyücüler. En küçük hataları bile telafi edilemiyor.

Yanlış hatırlamıyorsam Dumbledore bir yerde kendisi ve Grindelwald'u karşılaştırırken kendisini biraz daha iyi(ya da yetenekli hatırlayamadım) olarak nitelendirmişti.
Evet öyle de bilemiyorum. Asayı çok büyütüyorum gözümde belki. Son filmde gösterirler artık :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık