Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Hangi Çağda Yaşamak İsterdiniz?

Hangi Çağ Size Göre?

• Kullanılan toplam oy
    174
Ben gelecekte o kadar gelişmiş olabileceğimizden de emin değilim. Stabil bir enerji kaynağının keşfedilmesi yada geliştirilmesi lazım. Ulaşım alanında hala fosil yakıtların dan kurtulamadik. Yeni araçlar üretiliyor elektrikli, ama hiç biri fosil yakıtlar kadar efektif ve ucuz değil. Zaten fosil yakıtların sonu gelmeye yaklaşmasa böyle bir girişime bile girmezler. Bu ulaşıma bir çözüm bulabiliriz inş. Global bir dünyada ulaşım çok önemli, pandemide bir kez daha bunu görmüş olduk Lojistik sektörü sekteye uğradığında bunun sonuçları çok iç açıcı olmuyor. Fosil yakıtları rezervleri bittiğinde herkesin ulaşabileceği ucuz bir sisteme geçiş gerçekleşmiş olur umarım.

Ben ilk çağlarda yaşamak isterdim. Her çeşit hayvan ve bitki var dünya nüfusu az kilometre başına düşen arazi fazla orda arazimde tütün pancar domates biber patates muz avokado hindistan cevizi mango turp marul karnı bahar soğan sarımsak yetiştirir hayvan çiftligim olurdu.

Gelecekte yaşamak isterdim. Bilim kurgu filmleri izleye izleye heves eder olduk. Bir de öyle bir döneme denk geldim ki 31 senemin 20 sinde aynı hükümetiı tv lerde görür oldum o yüzden bana bi gına geldi. Beni 1000 yıl felan ileriye fırlatın gitsin :artiz:

Gelecekte yaşamak isterdim. Bilim kurgu filmleri izleye izleye heves eder olduk. Bir de öyle bir döneme denk geldim ki 31 senemin 20 sinde aynı hükümetiı tv lerde görür oldum o yüzden bana bi gına geldi. Beni 1000 yıl felan ileriye fırlatın gitsin :artiz:
1000 yıl sonraki torunlarıma selam söyle deki geçmiş savaşlarla doluydu birbirimizi öldüre öldüre bitiremedik.gelecekte çok farklı olmazdı

Şimdiki çağda sıkıntı yok ama biraz erken doğmuşum. Önümüzdeki yaz ya da duruma göre 5 yıl sonraki yaz doğsaydım daha iyiydi.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık