Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Hangi Çağda Yaşamak İsterdiniz?

Hangi Çağ Size Göre?

• Kullanılan toplam oy
    174
Biz rahata alışkınız. Geçmiş çağlarda biraz değil baya zor yaşardık. Gelecekte de pek ışık göremiyorum. Yine olduğumuz çağ en rahat dönemi insanlığın.
bu da diğeri gibi bi ton toksiklik dolu bir çağ. bundan 100 sene önce de gelecekten umudu kesmiş milyonlar vardı, ondan önce de, ondan önce de ahir zaman geldi kıyamet kopacaktı ohoo yatkınlığın bir yanılsaması, başka türlü yaşayamayı düşünememek insanda açılacak çok kavram olduğu anlamına geliyor. keşke kümülatif gelişimimize fizyolojimiz ve zihinmiz de ayak uydurabilseydi

önceki fikrim neydi bilmiyorum. elimde olsa herhangi bi çağda yaşamam ama hayatta kalmak elimde değil. keşke daha az dikkat dağıtan bi çağda uğraşlarıma daha sıkı bağlandığım bi ömür geçirebilseydim.

Tam olarak doğduğum seneden çok memnunum, teknolojiyi yaşadık, adım adım bütün o hevesleri düz telefon, radyolusu, renklisi ,kameralısı... günümüze kadar.
İşin oyun tarafı desek gameboy,ateri ile başlaıyp ps1 ... ps5 . Üniversite ve lise çağım belki de ülke tarihinin en iyi ekonomik dönemine denk geldi.
92 yerine 90 doğsam iş hayatına da doğru dönemde atılmış olurdum. Boş arazilerde uçurtma uçurdum, internet kafelerde sahura kadar da takıldım.

Büyülerin olduğu fantastik bir orta çağı çok isterdim ama kıçı kırık dünyamızın teknoloji olmadan önceki halini napayım. Her şey gereksiz zor hasta oldun mu gidiyon falan. Soylu doğarsak düşünülür tabi.

Teknolojinin iyice ilerlediği, tip 3 medeniyetinde yaşamayı çok isterdim. Evren en çok ilgimi çeken şeydir ama günümüz teknolojisi bunun için aşırı yetersiz ve çok az bilgimiz var. Galaktik bir medeniyette yaşayıp uzayda seyahet edip onu keşfedebilmek en büyük hayalim ama asla gerçekleşmeyecek :/

90’lı yıllarda turizm in altın çağında şuanda yaptığım işi 25 sene yapsam 5-6 ev alırdım herhalde. 90 lar diyorum

Hafızayı koruyarak 20 yıl geçmişe gitsem yeter, kendimi de ailemi de bu ülkeden kurtarıp kısacık ömrümü anlamlı şekilde yaşamaya çalışırdım.

Büyülerin olduğu fantastik bir orta çağı çok isterdim ama kıçı kırık dünyamızın teknoloji olmadan önceki halini napayım. Her şey gereksiz zor hasta oldun mu gidiyon falan. Soylu doğarsak düşünülür tabi.

Teknolojinin iyice ilerlediği, tip 3 medeniyetinde yaşamayı çok isterdim. Evren en çok ilgimi çeken şeydir ama günümüz teknolojisi bunun için aşırı yetersiz ve çok az bilgimiz var. Galaktik bir medeniyette yaşayıp uzayda seyahet edip onu keşfedebilmek en büyük hayalim ama asla gerçekleşmeyecek :/
VR teknolojisinin gelişmesini bekle en azından sanal alemde coşkuyu veririz 20 - 30 yıla

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık