Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Hangi Çağda Yaşamak İsterdiniz?

Hangi Çağ Size Göre?

• Kullanılan toplam oy
    174
Yeni Çağ'da insan topluluğu ve gelişmişlik kıvamında. O çağda yaşamak istesem de, Yakın Çağ'da bilimin oluştuğu ve zıvanadan çıkmadığı zamanlar. Seçenekler daha da artmış. Karar veremedim. Yeni Çağ ile Yakın çağ arası derim büyük ihtimalle.

Gelecek Çağ'ı da bu dünya düzeninde pek parlak görmüyorum.

Gelecek.
Şöyle robotlaşmış insanların olduğu, sanal dünyalara girip farklı deneyimler elde edebildiğimiz, farklı gezegenleri turistik amaçlarla ziyaret edebildiğimiz, bedenin sürekli yenilendiği ve bu sayede ölmeyeceğim bir gelecek. Bence harika olurdu.

İyi sana bol güneşli kumsallı şezlonglu tatiller dilerim.

Gelecek.
Şöyle robotlaşmış insanların olduğu, sanal dünyalara girip farklı deneyimler elde edebildiğimiz, farklı gezegenleri turistik amaçlarla ziyaret edebildiğimiz, bedenin sürekli yenilendiği ve bu sayede ölmeyeceğim bir gelecek. Bence harika olurdu.
Şöyle insanların klonlandığı sayborgların olduğu ışık hızında giden taş arabalar olur herhalde

Ben ilk çağlarda yaşamak isterdim. Her çeşit hayvan ve bitki var dünya nüfusu az kilometre başına düşen arazi fazla orda arazimde tütün pancar domates biber patates muz avokado hindistan cevizi mango turp marul karnı bahar soğan sarımsak yetiştirir hayvan çiftligim olurdu.
Saydığın bazı bitki türleri farklı coğrafyalarda yetişiyordu. Misal, Anadolu'yu seçersen yaşamak için domates ve patatesi hayatın boyunca bilmezdin. Onlar Amerika'daki keşfi den sonra o bölgelere geldi. Hatta epey bir sonra. Muhtemelen de 40'lı yaşlarında ölürdün.
Duzelteme.

O tarihte teknolojinin gelişmiş olacağını nerden biliyon.belki o dönem çelik çomak oynaniyordur
Teknolojiden bahsetmedim ki bu cümlemde . Okumak daha zor olur dedim. Tarih dersleri ülkenin kuruluşundan başlıyor ya hani. Çalışacak daha çok konu olur dedim gençlerimizi düşündüm :oleyo2:

Birde insan geleceği hep merak ediyor , ne yalan söyleyeyim. Bilinmeyi öğrenme isteğim daha ağır basıyor sanki.

Biz rahata alışkınız. Geçmiş çağlarda biraz değil baya zor yaşardık. Gelecekte de pek ışık göremiyorum. Yine olduğumuz çağ en rahat dönemi insanlığın.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık