Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Hajime no Ippo

Yeni Miyata olarak takılsa sorun yoktu. Adama godlike speed'inde üstünde yetenek verdi sonra antipatikleşti tabii :D
Lan sevimli bir çocuktu önceden.Bir insanın bu kadar mı bir tarafı kalkar:D Adamın hiçbir maçına kazanılmış gözüyle bakamıyorum ,hepsi şaibeli geliyor,zerre inandırıcı değil.Tamam ippo da abartılı öğeler var ama bu çocuğun kullandığı şeyler süper güç bildiğin.Miyata nın ,Takamura nın dahi gücünü doğal karşılıyorum ama bu çocuğun yaptığı iş normal değil.Yok ringi kuş bakışı görüyormuş yok oymuş buymuş,hadi lan.Kyosuke eline verip geçti de rahatladım

Her şeyin başladığı yer

Umarım bol bol ağzına vururlar.
Mühendis aslında o takıntının başlamasının sebebi var.Bu çocuk senpai diye diye ölürken,200 sayı boyunca 3-5 karakter bunun aklına girip gaz verdi."ippo yu yenmeden tatmin olacak mısın?" tarzı şeyler söyleyip kanına girdiler çocuğun.Yoksa çok iyi çocuktu lan
ama dediğim gibi bu çocuğun imza hareketlerinin hepsi doğaüstü güç benim kafamda,okurken farklı mangaymış gibi hissediyorum

Her şeyin başladığı yer

Umarım bol bol ağzına vururlar.
Daha da maç kaybetmez gibime geliyor. Sallıyoruz da çocuğa deli power up verdi adam. Hani o ilk 700lerde kullandı bu zamanı durdurma olaylarını cocuk miyata çakmasından takamura vol 2 oldu bir anda. Hatta miyata çakması olmanında ötesine gitti miyatadan daha saplantılı biçimde ippoya taktı kafayı.

Bide milletin tekniğini falan kopyalıyor sıkışınca, miyata'nın jolt'u ve şu maymun çocuğun ringde iplere asılıp havada yer değiştirmesi falan. Ne içten pazarlıklı bir çocukmuş lan bu bak düşündükçe sinirleniyorum, zaten aşçının yazılardan sonra kinlenme katsayım arttı.
Benim asıl korktuğum şey, bu saeki'yi yenince opbf ranking'i elde etmişti. Gider ayak miyata'yı yenmesin lan bu .. Olmaz öyle şey ama dimi? Bu manga'nın sasuke'si miyata sonuçta, yedirtmez sakura'ya (itagaki).

Bide milletin tekniğini falan kopyalıyor sıkışınca, miyata'nın jolt'u ve şu maymun çocuğun ringde iplere asılıp havada yer değiştirmesi falan. Ne içten pazarlıklı bir çocukmuş lan bu bak düşündükçe sinirleniyorum, zaten aşçının yazılardan sonra kinlenme katsayım arttı.
Benim asıl korktuğum şey, bu saeki'yi yenince opbf ranking'i elde etmişti. Gider ayak miyata'yı yenmesin lan bu .. Olmaz öyle şey ama dimi? Bu manga'nın sasuke'si miyata sonuçta, yedirtmez sakura'ya (itagaki).
Takamura yondaimemi oluyor o zaman ?!?!??!?!

Lan Lightning God ı yenebilir mi o sümüklü itagaki? Şaka maka manganın Sakurası lan itagaki.Bir halta yaramadığı halde hep gündemde,şükür ki kyosuke kuytuda sıkıştırıp ağzının!! payını verdi de ağlattı adiyi.
Vorg,Aokimura,sendo ve ippo kazansın da gerisini salla.Takamura yı da katarım aslında ama onun bir kere de olsa kaybetmesi gerektiğini düşünüyorum

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık