Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Hajime no Ippo

Ters köşe yapıp ipponun erken kazanacağını düşünüyorum. İpponun çoğu maçında rakibinin üstün yanlarının üstüne çalışması vurgulandı ve idmanda üstesinden gelse de maçta gerçeğiyle karşılaşıp biraz dayak yedikten sonra imanla kazanıyordu. Bu sefer ise ippo bildiğin yerin dibine sokuldu daha maç başlamadan ''zayıf'' muhabbeti döndü, Rakibi ippoyu kafasında kum torbası olarak canlandırıyor :D Bu veriler ışığında ve gecenin kuralı olan erken nakavtları da göze alırsak bir süpriz bekliyorum.

erken nakavt olsa bile bölüm olarak baya uzun sürer, kojima maçında 2 yumruk vardı ama kaç bölüm sürmüştü :D

yani ippo şuan yenilirse bi 1000 bölüm manga daha beklememiz gerekir dünya şampiyonu olması için :) bence önü açık artık ippo nun elbet asla bi takamura olamıycak önüne geleni biçip geçemiycek ama bu maçın bende fazla sürmiyecegini düşünüyorum

5 ekimde çıkıyorda acaba türkanime filan çevirirmi ?

rocker_tr

2. Sezondan daha uzun bir bölüm olacak gibi. Bakalım görecez. ^^ Umarım 3. sezonun bitimiyle 4. sezona devam eder.

Ne saçma maçtı arkadaş şu Eagle ile Takamura maçı.Tamam Takamura kazansın da bu kadar zorla kazandırılmaz ki ,mangaka şike yapmış resmen

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık