Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Hajime no Ippo

itagaki imae ile olan ilk maçındaki zihniyette maça çıksa yenmişti, imae'de kabul ediyor zaten normalde dokunamam hatta köşeye bile sıkıştıramam diyor. Bir sonraki raw çıksın da kesinleşsin şu maçın sonucu, daha önce ippo'nun maçları nerelerden döndü havluyu havada falan tutmuşlardı :D

itagaki çok şımarmıştı iyi oldu iyi yok ippoyla boy ölçüşmeler filan adamın karacigerini patlatırlar :) gerçi kyosukede az serefsiz degil de genede itagaki içten pazarlıklı sanki biraz.

itagaki çok şımarmıştı iyi oldu iyi yok ippoyla boy ölçüşmeler filan adamın karacigerini patlatırlar :) gerçi kyosukede az serefsiz degil de genede itagaki içten pazarlıklı sanki biraz.
Adam bilendim diyor kendi ağzıyla içten pazarlıklı falan değil yada itagakiden o kadar nefret ediyorum ki ağzına yüzüne çarptığı için kyosuke gözümde takamura seviyesine çıktı :D O değilde ippo miyata maçı olsaydı o da bunun gibi birşey olurdu herhalde.

Adam bilendim diyor kendi ağzıyla içten pazarlıklı falan değil yada itagakiden o kadar nefret ediyorum ki ağzına yüzüne çarptığı için kyosuke gözümde takamura seviyesine çıktı :D O değilde ippo miyata maçı olsaydı o da bunun gibi birşey olurdu herhalde.
Miyata, Ippo'yu küçümsemez ama.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık