Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Hajime no Ippo

hashirama - martinez, kabuto - miyata'ya rakip getirip duran trainer vardı adını unuttum, utanmasa edo tenseiyle adam getirecekti.

Lan Lightning God ı yenebilir mi o sümüklü itagaki? Şaka maka manganın Sakurası lan itagaki.Bir halta yaramadığı halde hep gündemde,şükür ki kyosuke kuytuda sıkıştırıp ağzının!! payını verdi de ağlattı adiyi.
Vorg,Aokimura,sendo ve ippo kazansın da gerisini salla.Takamura yı da katarım aslında ama onun bir kere de olsa kaybetmesi gerektiğini düşünüyorum
Takamura yondaimemi oluyor o zaman ?!?!??!?!
Şu an nasıl bir gaflete düştüğünün farkında mısın ? İlk defa başkasının adına utanıyorum hayatta böyle şeylerde varmış..

Görmedim lan onu .Görsem mesajımı yok ederdim,yondaime nin yenilmesi bahse konu dahi edilemez.
İşte bu nefret zinciri kırmak için bu forumdayım. İtagakiye olan kinin yüzünden biricik,karizma abidesi,varlığı türk varlığına armağan olan yondaimenin ismini göremedin bile.. Yondaimenin kunaileri seninle olsun aziz kardeşim..

Daha raw'ı okumadım bölüm çıkmış bu ne hız, http://readms.com/r/hajime_no_ippo/1034/2101/1?t=1

O kadar hızlı içeri dalan ippo'nun attığı yumruğu, durduğu yerden çat diye blokladı. Gerçi sağ eliydi ama yinede insan bir tedirgin oluyor.
O değil de bu ippo böyle dünya şampiyonu olmasın lan, adam bildiğin bodoz dalıyor. Gerçi dövüşe başlarken bile diyor, ben anlamam high level exchange'den so? GOGO PUSH FORWARD! Naruto'nun rasenganına döndü valla şu push forward olayı :D Al bir naruto benzerliği daha. Şu lafı demeden böyle dövüşse bu kadar takmazdım herhalde.

Daha raw'ı okumadım bölüm çıkmış bu ne hız, http://readms.com/r/hajime_no_ippo/1034/2101/1?t=1

O kadar hızlı içeri dalan ippo'nun attığı yumruğu, durduğu yerden çat diye blokladı. Gerçi sağ eliydi ama yinede insan bir tedirgin oluyor.
O değil de bu ippo böyle dünya şampiyonu olmasın lan, adam bildiğin bodoz dalıyor. Gerçi dövüşe başlarken bile diyor, ben anlamam high level exchange'den so? GOGO PUSH FORWARD! Naruto'nun rasenganına döndü valla şu push forward olayı :D Al bir naruto benzerliği daha. Şu lafı demeden böyle dövüşse bu kadar takmazdım herhalde.
Şimdi bir tane counter yer, başlar yarım saat world class çok zor abi falan diye, 2-3 round siner arada bir düşer kalkar, sonra gene willpower max ve rakibin onun işinin bittiğini düşünmesiyle salmasından dolayı bir tane çakar w0w comeback sesleriyle maç döner.

Şimdi bir tane counter yer, başlar yarım saat world class çok zor abi falan diye, 2-3 round siner arada bir düşer kalkar, sonra gene willpower max ve rakibin onun işinin bittiğini düşünmesiyle salmasından dolayı bir tane çakar w0w comeback sesleriyle maç döner.
Rakiple önceden bir münasebeti olunca daha bir zevkli oluyor maçlar. Kojima, malcolm, sawamura gibiler, dövmesi içinde sebebi olunca tadından yenmiyor. Böyle kuru kuru gitmiyor sanki :/

Yalnız Ippo'nun rakibi Dhalsim gibi, nasıl uzuyor öyle kolu la! Bir sonraki sayıda kendisinden okkalı bir yumruk bekliyorum. Yumruktan sonra Ippo gözlerini belertip şaşırmış bi ifade takınacak. Aha yazıyorum buraya.

edit: Bir tahminimde tutsun arkadaş.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık