Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Hajime no Ippo

http://raw.senmanga.com/Hajime_No_Ippo/1037/1/

Tabi ki ippo yedi ilk yumruğu ama pek bozuntuya vermedi gibi, normalde karşısındaki adamın solunu geçmesi için baya çaba sarf ediyordu. Ama şu an sadece 2 yumruk yedikten sonra adamın dibine girebildi. Son sayfada gonzales'in sağa dikkat, bir sonraki bölüm inmesin kafaya :D

Sadece kapağa baktım. Bu adam hala güçlü olmanın anlamını çözemedi mi ? :/
Güçlü de işte ayak yapıyor. Herkese "abi seni maçta komaya soktum ama sen baya güçlüsün bir daha dövüşsek yenemem" diyor.
Ricardo'yu yenip dünya şampiyonu olup hala mütevazı davranırsa o zaman tam sövmelik olur ama :D

Güçlü de işte ayak yapıyor. Herkese "abi seni maçta komaya soktum ama sen baya güçlüsün bir daha dövüşsek yenemem" diyor.
Ricardo'yu yenip dünya şampiyonu olup hala mütevazı davranırsa o zaman tam sövmelik olur ama :D
Ricardo'yu yendiğinde takamura gibi olmasını dilerim. Olmıyacağını biliyoruz ama umut etmekten de bir şey kaybetmeyiz sanırsam :D.
Not: Biraz bariz gibi ama bence bu mashiba'nın kız kardeşine ünvan maçından önce çıkma teklif edecekler gibi geliyor bana.

Ortalama 20 bölüm oluyor ippo'nun vs'ler, sondan bir önceki wally maçı 30 bölüm sürmüş. Bu maç 50'ye vurur herhalde :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık