Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Güncel Hasır Şapkalar Marineford'da

Yahu senaryo gereği wb ve ace ölmeyecekse olay şöyle gelişir, Wb ve komutanları, yandaş grubunun elit adamları MF'de ortaya çıkar. WB Gura gura Marineford adasını batırır, bu karmaşada Marco uçarak Ace'i kaçırır. Bu sırada amiraller boş mu duracak demeyin komutanlar tutsun 10 dakika. Luffy'e falan ihtiyacı yok durumun. Ha bizim güncel tayfa gelirse Luffy 1 amiral, zoro 1 amiral tutabilir bir müddet. Jimbei denizden iş yapabilir.

Kizaru'nun yerin dibine girdiği falan yok. Kizaru trollüyor.

Bir önceki sayfada Marco, Kizaru ile dalga geçiyor.

Diğer sayfada Kizaru, Marco ile dalga geçiyor. Tekmesinin Kizaru'ya hasar vermediği çok net. Sonrasında kendini yere ışınlayıp normal yürümeye devam ediyor.
Kizarunun güçlü saldırısını yemiş adam .Aynı kizaru kelepçeli marcoyu indiremedi.
Akainu dediğin adam amiral olan aokiji indirdi öyle böyle. Onunla bunu bir tutmanda ilginç mesala.
Bunun yanında saldırdılar hasar yemedi ee birşeymi oldu şimdi. Akainuda defalarca marcoya saldırdı blokladı anlam veremiyorum tepkine.
Ayrıca troll falan değil. Adamın mizacı böyle. Kizaru da güçsüz değil. Karşısındaki basit biri olsaydı direk indirmeye bakardı.

Son düzenleme:
Kizarunun güçlü saldırısını yemiş adam .Aynı kizaru kelepçeli marcoyu indiremedi.
Akainu dediğin adam amiral olan aokiji indirdi öyle böyle. Onunla bunu bir tutmanda ilginç mesala.
Bunun yanında saldırdılar hasar yemedi ee birşeymi oldu şimdi. Akainuda defalarca marcoya saldırdı blokladı anlam veremiyorum tepkine.
Ayrıca troll falan değil. Adamın mizacı böyle. Kizaru da güçsüz değil. Karşısındaki basit biri olsaydı direk indirmeye bakardı.
Benim tepkim yerin dibine soktu demeneydi. Öyle bir olay yaşanmadığını panalleri sayfaları atarak söyledim. Ben ne Marco'ya ne de Kizaru'ya güçsüz derim. Kizaru'nun kelepçeli Marco'yu indirmemesinin sebebinin senaryo olduğunu çok net biliyorsun. 2 tane ışın atıp bıraktı. gerçekten tüm gücünü kullansa Beyazsakalı bile öldürebilirdi. tek parmağıyla ışın atıp onu da bıraktı. Luffy, Ace'i kurtarmaya çalışırken ikisini de öldürebilirdi onun yerine anahtarı parçaladı. Novaları indirdiği sahnede hepsini öldürebilirdi onu da yapmadı. Bu olaylar say say bitmez. Ben karakter ölümüne bir savaşa girdiğinde ne yapabiliyor ona bakarım. Troll bir kişiliği olduğu da çok net bence. Adam Beckman'i görünce elini kaldırıyor, 1 panel sonra bakıyorsun denizi ışın yağmuruna tutmuş. Farklı bir karakter.

Benim tepkim yerin dibine soktu demeneydi. Öyle bir olay yaşanmadığını panalleri sayfaları atarak söyledim. Ben ne Marco'ya ne de Kizaru'ya güçsüz derim. Kizaru'nun kelepçeli Marco'yu indirmemesinin sebebinin senaryo olduğunu çok net biliyorsun. 2 tane ışın atıp bıraktı. gerçekten tüm gücünü kullansa Beyazsakalı bile öldürebilirdi. tek parmağıyla ışın atıp onu da bıraktı. Luffy, Ace'i kurtarmaya çalışırken ikisini de öldürebilirdi onun yerine anahtarı parçaladı. Novaları indirdiği sahnede hepsini öldürebilirdi onu da yapmadı. Bu olaylar say say bitmez. Ben karakter ölümüne bir savaşa girdiğinde ne yapabiliyor ona bakarım. Troll bir kişiliği olduğu da çok net bence. Adam Beckman'i görünce elini kaldırıyor, 1 panel sonra bakıyorsun denizi ışın yağmuruna tutmuş. Farklı bir karakter.
Yerin dibine soktuğu demem yazılan mesaja karşılkti. Tabiki seneryo döndü. Ama bir yonkouyu okadar çabuk harcayamaz. Lazerle falan olmaz iş. Hadi Beyazsakala ters geldi desek marco tutar ve gayette güzel tuttu. İstese öldürürdü diye bir durumda yok. Marcoyu kimse harcatmaz orada. Bunu gectim elinde Deniztaşı kelepçesi var belki bunu lehine çevirebilirdi marco. Her ne kadar bıraktı diye gözükse de belki güçlerinin bir sınırı vardır. Bu ihtimalide düşünmek lazım. Sonsuza kadar lazer atsın ozaman demekki bir sınırı var. Ve o sınırda o karekteri öldürmeye yetmiyor.

Zaten senaryo olayi baskın buna birşey demedim. Beyazsakal istese tüm marinefordu batırabilirdi bence.

Son düzenleme:
Korsanlar tarafı güç olarak yine üstün hale gelemezdi ama Luffy tayfasının yardımıyla çok daha az şans faktörüne ihtiyaç duyarak Ace'i platformdan alırdı. Sonrasında Ace'i Akainu'nun elinden kurtarıp kurtaramayacağı anlık bir tepki olduğu için spekülasyona açık.

Luffy, Red Roc ata ata gitse amiralleri ve savaş lordlarını tek alır zaten. Onun dışında Sanji gizlice sehpaya çıkıp Ace’i alabilir, nasıl olsa Sengoku 2 sene önceki Luffy’e bile karşı koyamamıştı. Edward ölür Ace kurtulur.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık