Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Güncel Hasır Şapkalar Marineford'da

Evet başlıktan da anlayabileceğiniz gibi . Marineford savaşını konuşacağız . Bu konuyu açarken çok zor bir karar aldım acaba ittifaklar vb eklesemmi ve shiciler dahil olsamı gerçekten zordu . anlamını fazka kaybetmesin diye o zamanki denge düzenini bozmadım. Dikkate alınması gereken hususlar şunlar:

Normal marineford savaşını düşünün buna extra olarak bizim tayfanın güncel halleri eklenecek.
° Tayfada bulunan ve ileride bulunabilecek herkes dahil edilecektir.
°Amiral fujitora ve ryokogu olmayacak.
°Hasır şapkalara katılan ittifaklar savaşta yer almayacak.
°time skip sonrasında olan traflgar law , kid , killer , marco , mihawk , rayleigh vb. kişiler ile dostluk ilişkisi yaşanmamış kabul edilecek.
°Jinbei hasır şapkalara katıldığı için güncel güç değeri esas alınacak.
° luffy ve jinbei marineford a ayak bastığı andan itibaren güncel hallerine dönüşecekler. (Marineforda ayak basana kadar eski hallerinde kabul edilecekler.)
° Tayfanın geri kalanı sunny ile bir anda adaya yanaştıkları varsayılacak ve Sunny de tayfadan kabul edildiği için güncel hali kabul edilecek.
° Tayfaya ileride eklenebilecek karekterler olduğu zaman onlarıda ekleyebilirsiniz.
Lütfen henüz katılmamış kişiler hakkında katılsaydı , bulunsaydı , böyle olurdu vb tarzda şeyler yazmayın.

Anket açmıyorum. Yorum yapmanızı istiyorum. Bu savaş tamamen mantıksal açıdan değerlendirilecek. Yani Oda sırf ölmesi gerektiği için ace ve Wb yi öldürdü olayları olmayacak. Bir savaş hakim olacak taraf değişimleri , sonradan gelecek destekler , shicilerin ihanet etmesi , denizcilerden nefret edenlerin fırsattan istifade edip gelebilmesi gibi durumlar olabilecek.
Geri kalan herşeyi zihninize bırakıyorum.

Konu böyle başlıyor. Eklemenin istediğiniz durum varsa belirtin lütfen.

Son düzenleme:
Güncel Hasır Şapkalar Marineford'da olsaydı askerlerin yarısını Luffy alır geriye kalanlarıda tayfa hallederdi.Shichibukai'ler tahminimce Doflamingo'yu ve Mihawk'ı saymazsak çok problem çıkarmazlardı çünkü Hancock Luffy'nin tarafından bulunmuştu asıl savaşta.Amirallere gelecek olursak tahminde bulunmak zor ama Luffy'nin güncel halinin eşit şartlara yakın mücadele edebileceğini düşünüyorum.Ace ve WB'nin ölümü ise gerçekleşir mi bilmem ama Ace'in kurtulma ihtimali var.

2 tanesi içinden geçer. Luffy dışında karşı koyabilecek adam yok tayfada. Sanji, Franky gibiler teke gidecek adamlar.
Tayfanın haki bilmemesi sıkıntı. Hepsi b. Haki bilse, kuzan ve kizaru'yu aşırı zir da olsa yenebilirler bence.
Sadece hasır şapkalar yok Konuda. marco ve jozu gibi adamlar tutucak amiralleri heralde. Tek hatasında ağır hasar verir sagkollar
Wb tayfası da mı var?

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık