Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Güncel Hasır Şapkalar Marineford'da

Garp ve Sengoku olaya dahil olurdu. Savaş daha uzun sürer Kızılsaç Korsanları gelirdi ve Ace kurtulurdu. Beyazbıyık yaşar mıydı emin olamadım.

Veremezler ki veremediler de zaten.Bu olay Amiraller için geçerli.Hata yaparlarsa amiraller fişlerini çeker.
Jozu aokiye omuz attığında ağzından kan geliyorsa. Aynı şekilde tek hatasında jozunun kolu gidiyorsa . Neden olmasın.
Simdi genel düşünelim. Jozu wb yüzünden kolunu kaybetti. Eger o an gözlerini rakibininden ayirmasaydı bu olmazdı ve bizim tayfanın bunu engellenebilecegini düşünüyorum.

2 tanesi içinden geçer. Luffy dışında karşı koyabilecek adam yok tayfada. Sanji, Franky gibiler teke gidecek adamlar.
Şimdi burada şunuda düşünmek gerek Luffy'nin tam potansiyel gücünü görmedik.Yani Luffy mutlaka bir Gear 5 veya Ryou Hakiyle ilgili üst düzey teknikleri yonkolara karşı savaşırken kullanacaktır.Zoro'da yine aynı şekilde Enma kılıcını kullanarak seride daha önce görmediğimiz kılıç tekniklerini kullanacaktır.Yani hem Luffy hem de Zoro daha potansiyellerini bu savaşa yansıtmadılar.

Şimdi eğer ki güncel hallerini bu olarak kabul edersek tayfaya 2 adet amiral yetmeyecektir.

Jozu aokiye omuz attığında ağzından kan geliyorsa. Aynı şekilde tek hatasında jozunun kolu gidiyorsa . Neden olmasın.
Simdi genel düşünelim. Jozu wb yüzünden kolunu kaybetti. Eger o an gözlerini rakibininden ayirmasaydı bu olmazdı ve bizim tayfanın bunu engellenebilecegini düşünüyorum.
Aynı şeyi söylüyorsun.Birisi anca kan alırken diğeri can alıyor.

adamın dediği tek şey ahhh... bunu yapanlar 2 bölümdür kf de ilah ilan ediliyor. Sağ sol kol kim amiral karşısında.
Marco hem sağ ve sol kol tutabiliyor, daha bir önceki bölümde gördük. + Vista, en güçlü kılıç ustası olarak denilen kişi tutuyor ve mücadeleyi ertelettiriyor. Evet Marco ve Jozu ilahtır.

Son düzenleme:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık