Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Analiz] Gücü Kısılan Meyveler

Eskisi gibi nefes nefese kalmıyor ve istediği uzunlukta tutabiliyor. Bir ilk Lucci ile kullandığına bak bir de şimdiki kullanımına aradaki fark bariz. Kendini zorlamak ayrı bir şey gear 2 kullanırken zorlanmak ayrı.
Işte diyorum ki daha ölümüne dövüş olmadı tek attığı takmadığı rakipler oldu dof ile kapışma başlasın ne kadar zorlanıyor belli olacak

Ya hoca ben öyle demedim hoca hody olsun pacifistalar falan hani Luffy öyle Lucy deki gibi değildi birseyden demiyorum Luffy kendini zaten geliştirdi eskisi gibi olmazda illaki bi yerden yan etkisi oluyordur sadece etkisini belli etmiyordur falan belki :bilmem:
Böyle de canımı ye ama hiçbirşey yazmamışım gibi daha çok zorlansın görürüzde takıldın :D Luffy'nin kendini güçlü rakipler karşısında daha da çok yıprattığını görüyoruz ama sence g2'nin bir Impel Down macerası kadar vücudu üzerinde etkisi var mıdır? Giderek strese alışıyor vücudu ister istemez demek istiyorum. Kanı daha hızlı akıyor elbette etkisi olacaktır da Luffy'nin kendini zorladığı diğer durumlar yanında artık ahım şahım bir sebep görülmemeli bence. Aynı anda g2+g3 yaptığında vücudu bunu kaldırmazken iki yıl önce şimdi kan kaybıyla beraber bunları yapıp daha az etkileniyor.

Ömrünü kısaltma olayı meyvenin zaafı olduğunu düşünmüyorum bu Luffy'nin vücudunun zaafıdır. Luffy'nin o zamanlar vücudunun buna yeterli olmayışıdır. Benim gözümde Lastik Meyvesi gücü kısılmayan hatta üstüne eklenen nadir meyvelerden açıkçası.

İyi de lastik sonsuz uzayan, yassılaşan birşey değil ki. Çok güzel kurulmuş bence Luffy'nin meyvesi hatta kan pompası etkisi ve kemiklerini istediği gibi yer değiştirmesi ise kısmaktan daha çok artı değer katmıştır. Söylediğin kişi lastik değil diye biliyorum ama yanlış olabilir.
Bir şeyler kanıtlamaktansa Fantastic Four'u izlemeni tavsiye ediyorum .

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık