Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Gibi (2021-)

Diziyi Beğendiniz mi?

• Evet, beğendim.

Kullanılan: 73 88.0%
  • Hayır, Beğenmedim.

Kullanılan: 10 12.0%

• Kullanılan toplam oy
    83
Bütün olarak izlesen sahneler daha komik gelebilir. Fragmanlarına ben de hiç gülmedim, replikleri yazmışlardı onlara da gülmedim. Bütün bir bölümü izlerken güldüm onlara.
Bir bölümde adamlar espri anına kadar o sahneyi 20 dakika boyunca inşa etti, besledi ve tam zamanında doksana çaktılar. Hayvan gibi güldürdü ekran başında. Ama işte o 20 dakikalık süreyi de yaşaman lazım. Biraz böyle bir dizi Gibi. Kesitlerle izlenecek iş değil.
Bilmiyorum işte tam olarak.Belki de dediğiniz gibi bir bölümü oturup baştan sona izlemem gerekiyor.Attıkları sahnelere tekrar baktım şimdi bazıları şunlar; ''salon 20 liraysa ev niye 75 olmuyor?'' ''İlkkan kangal gibisin bağlayayım mı seni kapıya'' ''Belki de risk almayı sevenlerin işidir badana.'' vs.

Bilmiyorum işte tam olarak.Belki de dediğiniz gibi bir bölümü oturup baştan sona izlemem gerekiyor.Attıkları sahnelere tekrar baktım şimdi bazıları şunlar; ''salon 20 liraysa ev niye 75 olmuyor?'' ''İlkkan kangal gibisin bağlayayım mı seni kapıya'' ''Belki de risk almayı sevenlerin işidir badana.'' vs.
Bunlar bu şekilde komik gelmez dostum o atmosferin içine girmen dizinin o absürt kafasını yaşaman lazım. Ki inan inanılmaz oyunculuk var dizide dibine kadar yaşıyorsun ortamı. Kesitler halinde gördüğünde sana tırt gelen o replikler bölümler içinde parlıyorlar adeta. Ha bunu diyorum yanlış anlama paso güleceksin çok eğleneceksin tarzı bir iş değil. İyi bölümü de var vasat bölümü de. Ama genel olarak baştan sona izlenmesi gereken bir iş. Tavsiye ederim keyif almayacağını sanmıyorum.

Bunlar bu şekilde komik gelmez dostum o atmosferin içine girmen dizinin o absürt kafasını yaşaman lazım. Ki inan inanılmaz oyunculuk var dizide dibine kadar yaşıyorsun ortamı. Kesitler halinde gördüğünde sana tırt gelen o replikler bölümler içinde parlıyorlar adeta. Ha bunu diyorum yanlış anlama paso güleceksin çok eğleneceksin tarzı bir iş değil. İyi bölümü de var vasat bölümü de. Ama genel olarak baştan sona izlenmesi gereken bir iş. Tavsiye ederim keyif almayacağını sanmıyorum.
Zaten ''bu salakça şeye mi gülüyorsunuz bu ne ya'' kafasında değilim gerçekten kendimin anlamadığını düşünüyorum.İlk müsait zamanda oturup 2-3 bölüm şans vereyim.Sana güveniyorum :)

Ramo Baba'ya ayrı bir dizi çıkar.

ramo baba, bir tütün eksperiydi, aynı zamanda 1961-62 senelerinde peru büyükelçimiz olarak görev yapmıştı. dalmayı ve satranç oynamayı sever, ekmeğini ayakkabı tamir ederek kazanırdı. ramo baba'nın çok geniş bir çevresi olmasına rağmen kendisini mizantropist olarak tanımlardı. ürkek ve sığ bir adamdı. aynı zamanda tutumlu ve çıkarcıydı ama yedirmeyi severdi. değil mi arkadaşlar? bir gün tibet'te tarihi eser kaçırırken yakalanmış, beni aramış, benden yardım istemişti ancak ben ona geri dönememiştim. tam 34 sene hapis yattı. nur içinde yatsın.

Leyla ile Mecnun ilk sezondan beri bu kadar keyifle izlediğim başka bir dizi olmamıştı.
ÇOK İYİ.

Son bölüm çok hayattan bir bölümdü. Gerilime ve mahcubiyete ekmek bandırdı. Ersoy'un garsona verdiği tepki kahkaha attırdı. Her bölüm böyle ekran başında tiksinç bir sesle kahkaha attıracak atraksiyon oluyor.

Son bölüm çok hayattan bir bölümdü. Gerilime ve mahcubiyete ekmek bandırdı. Ersoy'un garsona verdiği tepki kahkaha attırdı. Her bölüm böyle ekran başında tiksinç bir sesle kahkaha attıracak atraksiyon oluyor.
Ersoy'dan bir erkeklerden hoşlanma vibe'ı alıyor musun?
hollandalı erkek erasmusçuyu evine aldı, makyaj yapıp övgü alınca çok sevindi, bu bölüm de onura "elegant" dedi

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık