Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Gibi (2021-)

Diziyi Beğendiniz mi?

• Evet, beğendim.

Kullanılan: 65 87.8%
  • Hayır, Beğenmedim.

Kullanılan: 9 12.2%

• Kullanılan toplam oy
    74

Yayınlayan Kanal: Exxen
Sezon Sayısı: 2
IMDb Puanı: 9.0
Türü: Komedi
Durumu: Devam Ediyor
Baş Roller: Feyyaz Yiğit, Kıvanç Kılınç, Ahmet Kürşat Öçalan

Yılmaz ve İlkkan, sürekli olarak birbiriyle didişmekte olan iki arkadaş. En büyük özellikleri ise sıradan hayatlarını altüst edecek bir şeyler yapmayı her zaman becermek. Küçücük olayları inanılmaz bir ustalıkla büyütüyor, işleri saç baş yolduracak seviyeye getiriyorlar. Onlar her gün yaşadığımız talihsizliklerin, tuhaf olayların ve çaresizliklerin cisimleşmiş hali.

Kişisel yorumum: Değişik mizah anlayışı olan bir yapım, değerlendirilebilir.

Moderatör tarafında düzenlendi:
İlkkan tam bir leş. Gördüğüm en itici kurgusal karakterlerden biri. Bunun gerçek hayattaki versiyonları da boldur bu arada. Dizi yer yer sıksa da kafası çok güzel. Tipik Feyyaz işleri. En komik bölümü de kesinlikle Erasmuslu Yamyam bölümü. İnsanlar çok sevmiş ama Ersoy'un mıymıntı sesi ve mıymıntı oyunculuğu beni hiç sarmıyor.

Elinize saglik. Komedi yapımlarını sevmiyorum dolayısıyla bakacağımı düşünmüyorum.

Oyunculuklar biraz yapmacık geldi. Ersoy aralarında en iyi oynayan sanırım. Yamyam bölümünü izlemiştim .

İlk sezonda yan karakterlerde aktör aktris seçimi 10/10. Yönetmen Ömer Sinir'in bir başarısı da olabilir bu ama 2. sezonda aynı oranda hissetmedim bu durumu.
Tam 12'den vurmuş olanlar.
1. bölüm Ersin usta ve Erdem
3. bölüm Abidin dayı, Meryem yenge akrabalar ve öndeki öğrenci kız.
Badanacı Ünal.
Karanlık güç bölümündeki apartman sakinleri.

Yani ancak bu kadar oturur diyebileceğimiz bir casting başarısı bu.

Tabi genel komik sahneleri herkes biliyor ama ben kan parası bölümünde tam o çay tabağının düştüğü ana gülüyorum, özellikle tam da arkasından gelen curcuna yüzünden. O kadar alakasız ama olası bir durum ki. Ve o kadar saçma bir suçlama var ki Yılmaz'ın afallayarak verdiği ilk cevap durumun saçmalığını özetliyor.

"Belki de bu yüzden yalnızca cesurların işidir badana" Badanacı Ünal. Badanacı Ünal bölümünü çok seviyorum ama tabi favorim eresmusla gelen yamyam.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık