Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Gibi (2021-)

Diziyi Beğendiniz mi?

• Evet, beğendim.

Kullanılan: 73 88.0%
  • Hayır, Beğenmedim.

Kullanılan: 10 12.0%

• Kullanılan toplam oy
    83
3.sezon 1.bölümde Yılmaz'ın ev işlerini İlkkan'a iltifatlarda bulunarak yaptırması bunu da Ersoy'a söylemesi inanılmaz komik ve gerçekçi ya:)
Yılmaz; ya İlkkan'ım sanada çok zahmet oluyor be
İlkkan; olurmu abi ben hemen yaparım sen otur rahatına bak

Güncele geldik sonunda.

3. sezon 5. Bölüm şu zamana kadar ki en leş bölümdü. İlk defa ileri sararak izledm Gibi ruhuna asla uymadı. Diğer bölümler çok iyiydi.

Özellikle, Köle İlkkanın bölümü bence en iyisiydi. Cosplay bölümü 2, Yalvaç'ta 3'dür bence. Serinin en iyi sezonu 2. sezon resmen aşırı efsane sahneler vardı. :D

Üçüncü sezon beşinci bölümü şimdi izledim. Mükemmel bir bölümdü hatta belki de Gibi tarihinin en iyi bölümüdüydü. hayran kaldım ve böyle bir şey denemelerini takdir ettim. Benim için bu bölüm bir tür turnusol işlevi görecek sanırım artık :s

Üçüncü sezon beşinci bölümü şimdi izledim. Mükemmel bir bölümdü hatta belki de Gibi tarihinin en iyi bölümüdüydü. hayran kaldım ve böyle bir şey denemelerini takdir ettim. Benim için bu bölüm bir tür turnusol işlevi görecek sanırım artık :s
Bölümü internette yapılan analizler özelinde mi beğendin? Ben ego vs dikkat ederek izlemedim o haliyle bir kaç sahnesi iyiydi özellikle sonunda ersoyun sorusu :hhh: ama gerisi ortalamaydı bence.

Bölümü internette yapılan analizler özelinde mi beğendin? Ben ego vs dikkat ederek izlemedim o haliyle bir kaç sahnesi iyiydi özellikle sonunda ersoyun sorusu :hhh: ama gerisi ortalamaydı bence.
İlk defa izlediğinde bir boka benzemiyor. Bölümün sonunu izlediğinde başa dönüp tekrar izlersen yapmış hayvanatlar diyorsun. Ha yine de favorilerimden biri değil.

Dediğin şeyden ziyade, hiç gerek yokken düz bir yan karakteri o kadar derinleştirecek bir bölüm yapmaları çok hoşuma gitti ya. Kadının hayatı boyunca disiplinli bir şekilde işini yapması ama o hep beklediği saygıyı kimseden görememesini, babasından çektiği onca şeyleri, pişmanlıklarını, hayal kırıklıklarını,korkularını falan öğrenmek, kadın için bir anda üzüldüğünü fark etmek vs güzeldi benim açımdan. Bir de kıyamam diğerlerine rüyasından bahsederken babam beni çok severdi falan diyor......

Bir de ek olarak bölümü yanımda başkasıyla izledim. Dattenin de dediği gibi, bölüm bittikten sonra başa dönebilmek güzeldi. Yanındakiyle aa bu demek şuna işaretmiş, şu da demek ki buymuş vs şeklinde üzerine konuşulabilecek bir bölüm olması güzeldi.

Yani evet komedi açısından bakarsak komik olmayan bir bölüm ama internette de burada da çok gömmüşler bu üzdü ve triggerladı beni sldkjslkdjslkdjsljdk

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık