Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Genshin Impact (2020)

kinich adlı arkadaşı aldım. oynaması çok eğlenceli ama fontaine karakterleri kadar güçlü değil gibi geldi. navia ayarında bir karakter olmuş ama hasarı biraz daha düşük gibi hissettiriyor matematiksel olarak hesaplamadım. henüz tam kasamadım, kendi setini de takamadım. alan hasarı yok gibi bir şey ama tekli hedefe yüksek hasar çıkarıyor. yanına dendro direnci kırmak için ikinci bir dendro karakter lazım ayrıca filizlenme veya yanma reaksiyonlarına oynamalı yoksa en çok hasar vuran topunu kullanması daha uzun sürüyor.

Kinich karakterini dendro + pyro olarak kullanmak en mantıklısı, bu senaryo da o takıma Emilie de oturuyor. Ben arka sayfada videolar atmıştım Kinich C0 haliyle bile iyi takım kurulduğunda çok güzel hasar çıkartıyor. Alan hasarı var ama Navia kadar geniş değil, hatta video atacağım bakarsınız. Kinich bence çok güzel tasarlanmış ve ona uygun seslendirme seçilmiş. Kinich'in sesi Sasuke, yanında ki yardımcısı Ajaw'ın seslendirmesi ise Naruto, bu yüzden fanlar üzerine güzel oynamış bence Mihoyo.

kinich, nahida, dehya, bennett takımı kurdum. dehya gün geçtikçe daha iyi karakter olmaya başladı. hem müdahale direnci hem de dışarıdan ateş uygulaması olarak fena değil. kinich zaten eğlenceli karakter bir de müdahale direnci olunca eğlencesini tam alıyorsun.

Yan hesaba Kinich çektim merakımdan, silahına da biriktirdikçe atıyorum bakalım bahtımıza ne çıkacak. Kinich ile Ajaw'ın Japonca konuşmaları çok iyi ya, sürekli kavga halindeler :oleyo: Bu arada klasik bannerdan 34 wish içinde 4 tane 5* çıkartmışım, bu şans event banner da lazım aslında. :agla:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık