Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Genshin Impact (2020)

Bir de belirli bir mesafede savaşabiliyorlar. Biraz uzaklaştığım an sıfırlanıp geri diriliyor kestiklerim sıkıntılı.
Yalnız ben canlarını kulaktan dolma duymuştum ama hiç 10 milyon gibi gelmedi videodan bakınca. Olsa olsa adam başı 1 milyon falan gibi sanki canları. :oleyo2: Biraz mantıklı oynayınca kesilir ya, adamın birisi 5 dakika da sadece Faruzan kullanarak kesmiş üçünü.

geo karakterleriyle kolay ölüyor. saldırmaya hazırlanırken ağır darbe indirirsen bayılıyor. ben navia ile kestim. çok zorlanmadım en kolaylarından biri bu. en zoru fatuiler gibi.
Xilonen gelince bizim Navialar da coşacak umarım :oleyo: Tabi C2 yapmak gerekiyor :hhh: Capybara'nın ikinci başarımında söylüyor ya nihai becerisi var onu yüklemeye alırken claymore ile vurursan yere düşüyor zaten. Şu Kemikli denen tipte biraz sıkıntıydı ilk başarımını yaparken. Havaya 3 tane dendro askı bırakıyor, askıları yok edip düşürmen gerekiyor elemanı ama süre ben kısıtlı hemde o askıları yok edecek kadar çok electro saldırısı yapmak sıkıntı.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık