Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Genshin Impact (2020)

yeni banner 4 yıldızları iğrenç, raiden bannerında 4 yıldız kasıp pity biriktircem. rate up yok zaten gelirse raiden gelsin gelmezse de xilonen garanti olsun.

edit: 60 wishte 1 adet 4 yıldız silah 3 sara 3 thoma geldi, 1 chevreuse bile gelmedi.
130 wish attım bir diluc 7 tane silah 4 tane toma 2 tane chevruse 1 tane sara geldi
Ben de Sara ve chev istiyorum c6 için.

Son düzenleme:
Az önce ilk defa 50 50 kaybettiğime sevindim.Hem sara hem de chev c6 yapmayı başardım.xilonen maalesef pas geçeceğim mavuika veya neu garanti şu an.

Bu oyunun epic ile internetten indirilen versiyonu arasında bir fark var mı? Daha önceden epicten oynarken dualshock 4 ile oynamada hiç sorun yaşamamıştım. Fakat şimdi tekrar kurduğumda özelleştirmeyi bir türlü düzgün yapamadım. Zaten lanet xbox a göre ayarlanmış ondan kafam karışıyor bir de düzeltmeme rağmen tuşlar yine birbirine giriyor. Örneğin basit vuruşu kareye vermeme rağmen yuvarlağa basınca da oluyor. Yahut onaylama tuşunu x yapmama rağmen geri çıkıyor. Bu arada yuvarlak ile çıkmaya da devam ediyor. Ne saçma iş anlamadım. O yüzden diyorum epic versiyonunda mı sıkıntı var bu oyunun?

Bu oyunun epic ile internetten indirilen versiyonu arasında bir fark var mı? Daha önceden epicten oynarken dualshock 4 ile oynamada hiç sorun yaşamamıştım. Fakat şimdi tekrar kurduğumda özelleştirmeyi bir türlü düzgün yapamadım. Zaten lanet xbox a göre ayarlanmış ondan kafam karışıyor bir de düzeltmeme rağmen tuşlar yine birbirine giriyor. Örneğin basit vuruşu kareye vermeme rağmen yuvarlağa basınca da oluyor. Yahut onaylama tuşunu x yapmama rağmen geri çıkıyor. Bu arada yuvarlak ile çıkmaya da devam ediyor. Ne saçma iş anlamadım. O yüzden diyorum epic versiyonunda mı sıkıntı var bu oyunun?
Ben epicten oynuyorum bir sıkıntısı yok. Hesabına girebiliyorsan epiği aradan çıkartıp da oynayabilirsin aralarında fark yok. Hoyo hesabın değişmediği sürece.

xilonen kazuha furinalı neuvilette takımı en iyi dps çıkaran takımmış. tamamen f2p 4 yıldız silah ve c0 olmama rağmen 63k tick vuruyor neuvilette.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık