Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Genshin Impact (2020)

aynısı bana da oldu raiden bannerına 75 wish atmıştım 1 chevrouse gelmişti bir tane de kinich bannerından geldi şuan c1. kaç tane algı gözü attı hatırlamıyorum bile
90 wish ile 1 raiden, 1 chevrouse, 2 sara alabildim. Gerisi çar çöp. 4 yıldız silah bile atmadı. Umarım Nahida gelince yine böyle olmaz.
Sınırları zorladı oyun bu sefer hiç vermeyerek.

c3 olacak Raiden çıkarsa muhtemelen o da çıkmayacak 73'te şuan.

Gerizekalı oyun 8-9 tane dört yıldız geldi 70 wishle ama bir tane chevrose yada sara atmadı :of:
Bunu çok gördüm yayıncılarda. 4* karakteri C6 yapana kadar 3 tane 5* çıkartıyor falan. Bende şu karakter event bannerlarından 4* silah ve banner dışı 4* karakter çıkmasına çok uyuzum. Benim Raiden C2'i yapma fikrim hep gelişinde bir kere almak üzerine kurulduğundan Sara ve Chevruse hypercarry karakterlerini de C6 yapma şansımı zamana yayarak halletmiş bulundum.

Bunu çok gördüm yayıncılarda. 4* karakteri C6 yapana kadar 3 tane 5* çıkartıyor falan. Bende şu karakter event bannerlarından 4* silah ve banner dışı 4* karakter çıkmasına çok uyuzum.
Bu bannerın 4 yıldızları çok iyiydi şansızlık işte. Geçen Noelle c6 yapmak için de baya uğraşmıştım o da yormuştu.

Bu bannerdan sonra Archon'a kadar biriktirmeyi düşünüyorum Neu'nun silahına bile atmam muhtemelen.

Ben çok arada kaldım ya, Nahida C1 yapmak ile Xilonen almak konusunda ama Xilonen alabilirsem alacağım, Nahida cons sonra da açılır diye kendimi avutabilirim. :oleyo: Neuvillette ne zaman gelirse artık ona da bir şansımızı deneriz tek tük atarak.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık