Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ben ölmesine karşı olmadım ki hiç. Ben nihai gücünü kullanarak ölmesine karşı oldum. Savaş içinde ölecekse ölsün. Çok göz yaşı dökerim ama olsun. En azından kötüye giden seri içinde ölerek kendini kurtarmış olur. Haa ama kayıp yüzyılı öğrenip ölsün. Gayesini gerçekleştirsin bi :dd :ehe:
Law o gücü kullanır ve ölmez. Kendisinin yonko indirme ihtimalinin gayet yüksek olduğu ortamda bu yazdığım şeyin gerçekleşmesi çok daha basit zaten. Sıkıntı çıkmaz rahat ol.

Üye silindi 7459

Ben ölmesine karşı olmadım ki hiç. Ben nihai gücünü kullanarak ölmesine karşı oldum. Savaş içinde ölecekse ölsün. Çok göz yaşı dökerim ama olsun. En azından kötüye giden seri içinde ölerek kendini kurtarmış olur. Haa ama kayıp yüzyılı öğrenip ölsün. Gayesini gerçekleştirsin bi :dd :ehe:
Ohhhhhhhhhhh Kid'e basması yok mu nihai gücünü ohhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh. Öyle bir şey olursa bölüm incelemesi olarak senin yorumlarını atarım kanala flşaksdflsak

Sende haklısın,bir anda çok fazla olaylar oldu.Dengelerin ve mantığın içine edildi.
Böyle bir şeye mecburdu belkide serinin sonuna az kaldı sonuçta.

Ama tabikii memnun etmedi,bu işleniş.
Serinin sonuna az kalmadı aslında işleyebileceği üç arc daha var ki bu arclar son savaş öncesi işleyebileceği arclar hani. Tabi 10500 bölüm Wano çizince diğer arclara nefesinin yetmeyeceğini düşünmüş olabilir.

İşte yanlış yapmışsın Law gibi kılıç lobisine yanlayacaktın daha sırtın yere gelmezdi Dns ve @RedTeroR yere getirmezdi.:a:Dünya savaşında kaybeden tarafı seçmişsin. :D
Heh yanlayacaktın diyorsun birde. Yancılık olarak dillerinden düşmüyor zaten birde ellerine böyle koz mu vereceğim. :oleyo2:
En olası objektif ve mantığa yatkın yorumların taraftarıyım. Red'de olduğu oluyor da Dns cıks. Law fanıyım adam Zoro'ya karşı Law'ı ömürlük gömüyor. Gelmiş birde benim mi sırtımı yere getirmeyecek. :hhh:

Law o gücü kullanır ve ölmez. Kendisinin yonko indirme ihtimalinin gayet yüksek olduğu ortamda bu yazdığım şeyin gerçekleşmesi çok daha basit zaten. Sıkıntı çıkmaz rahat ol.
Kitaptaki verilen bilgiye takılı kaldık. Tam olarak nasıl bir şey olduğu da bilinmiyor. Genelde önceki kullanıcının birini ölümsüz yaptığı için öldüğü düşünülüyor. Ben de böyle düşünüyordum. Ama böyle bir bilgi seride yok. Belki normal koşullarda öldü, bu güç hiç kullanılmadı ve kitaba ölümsüzlük karşılığında olabilecek tahmini bilgi yazıldı. Dediğinde olabilir. Görmek lazım.

Serinin sonuna az kalmadı aslında işleyebileceği üç arc daha var ki bu arclar son savaş öncesi işleyebileceği arclar hani. Tabi 10500 bölüm Wano çizince diğer arclara nefesinin yetmeyeceğini düşünmüş olabilir.
Oda neler düşünüyor kim bilir.Son arcmış gibi bir Wano çizdi daha devamı olduğu da bariz ama serinin.

Bakalım belki uzaya çıkarız,caporide mutlu olur hem.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık