Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Big mom düştükten sonra hükümet adayi basacak. Tayfasini çoktan düşürmüş olan Kizaru başkan ve cp0 üyeleri impel downa atacak big Momlari.

Buda nihai savaşta Katakurinin yanımızda yer almasını sağlayacak.

Tam Odalik hikaye akışı
Saldırılarına h.haki eklemiş Kata'nın, bir amirale karşı performansını, okumak isterdim. Ama BB tarafından harcanacak gibi.

Saldırılarına h.haki eklemiş Kata'nın, bir amirale karşı performansını, okumak isterdim. Ama BB tarafından harcanacak gibi.
BB meyve avcılığına devam etsin ya. Şimdi Sabo'nun peşindedir o yine.

Katakurii şimdi duvarları yumrukluyordur ileri seviye h.haki kullanmak için. Malum yakında Koca Ana Korsanları yerine Katakuri Korsanları diyeceğiz. Güçlenmesi lazım. :a:

BB meyve avcılığına devam etsin ya. Şimdi Sabo'nun peşindedir o yine.

Katakurii şimdi duvarları yumrukluyordur ileri seviye h.haki kullanmak için. Malum yakında Koca Ana Korsanları yerine Katakuri Korsanları diyeceğiz. Güçlenmesi lazım. :a:
Zaten BM'nin tayfasında çok da özel meyveler yok. Belki başka bir sebepten BM'ni adayı basabilirler. Ama Kata, Oda'nın bu kadar özendiği, nadir karakterlerden. Bir çırpıda harcamaz bence. İleri seviye h.haki öğrense, çok başka bir seviye olur reis.

Zaten BM'nin tayfasında çok da özel meyveler yok. Belki başka bir sebepten BM'ni adayı basabilirler. Ama Kata, Oda'nın bu kadar özendiği, nadir karakterlerden. Bir çırpıda harcamaz bence. İleri seviye h.haki öğrense, çok başka bir seviye olur reis.
Ponelgyph için basabilirler belki adayı ama BB en son Sabo için yola çıkmıştı galiba. Ben BB'nin önceliğinin raftel olduğunu sanmıyorum. Mutlak güce ulaşmak istiyor gibi geliyor bana.

Oda bize inceyi verdi Perospero sahnesinde. Peros düştü, Ana'da düşecek ve başa geçmesi için rakip kalmayacak. :ehe:
Ben de Kata'nın harcanacağını sanmıyorum. Biraz uçuk ama benim isteğim seri sonunda Luffy sonrası yonkoular gibi 3 en güçlü korsan içinde Kata'nın da yer alması. :D

Ponelgyph için basabilirler belki adayı ama BB en son Sabo için yola çıkmıştı galiba. Ben BB'nin önceliğinin raftel olduğunu sanmıyorum. Mutlak güce ulaşmak istiyor gibi geliyor bana.

Oda bize inceyi verdi Perospero sahnesinde. Peros düştü, Ana'da düşecek ve başa geçmesi için rakip kalmayacak. :ehe:
Ben de Kata'nın harcanacağını sanmıyorum. Biraz uçuk ama benim isteğim seri sonunda Luffy sonrası yonkoular gibi 3 en güçlü korsan içinde Kata'nın da yer alması. :D
Bence BB'nin meyve peşinde koşmasından, başka bir gizem çıkacak. Haki bu kadar göze sokulmuşken, BB inatla meyve peşinde koşuyor. Dediğin gibi belki de, bunun sonucunda mutlak bir güç elde edecek.
Kata'yı Yonkou olarak görmeyi bende istiyorum. Fanı değilim ama o hamur var Kata'da. Başka kimseden bu izlenimi almıyorum. Kata'da sonra belki Dof'u düşünürüm ama onda Yonkou karizması yok. Kata da, düşmanın bile saygısını kazanacak bir tip var. Oda karaktere h.haki de vardi, ileri seviye de kullansa, Yonkou olmasını kimse garipsemez.

Noldu ya bölüm konusu coştu güzel konuşuyorsunuz da silinecek mesajlar.
Yarın Law bitiren konuyu açıyorum sen Kata’cı olmuşsun.:artiz:
Konu orada kaymasın şimdi. Senin konunla mı bitecek benim Law'ım huhh :hıh: jshjsjh xD

@RedTeroR Mesajlar silinmesin diye buradan yazıyorum. Gelin de ama yavaş gelin. Birden bir çok kişi tarafından yüklenilince beyin yanıyor. :hhh:

Senin Law'ın nasıl bitecek bunu ikimiz de çok iyi biliyoruz bence aişkslşkşadl
Ben ölmesine karşı olmadım ki hiç. Ben nihai gücünü kullanarak ölmesine karşı oldum. Savaş içinde ölecekse ölsün. Çok göz yaşı dökerim ama olsun. En azından kötüye giden seri içinde ölerek kendini kurtarmış olur. Haa ama kayıp yüzyılı öğrenip ölsün. Gayesini gerçekleştirsin bi :dd :ehe:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık