Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Heh yanlayacaktın diyorsun birde. Yancılık olarak dillerinden düşmüyor zaten birde ellerine böyle koz mu vereceğim. :oleyo2:
En olası objektif ve mantığa yatkın yorumların taraftarıyım. Red'de olduğu oluyor da Dns cıks. Law fanıyım adam Zoro'ya karşı Law'ı ömürlük gömüyor. Gelmiş birde benim mi sırtımı yere getirmeyecek. :hhh:

Kitaptaki verilen bilgiye takılı kaldık. Tam olarak nasıl bir şey olduğu da bilinmiyor. Genelde önceki kullanıcının birini ölümsüz yaptığı için öldüğü düşünülüyor. Ben de böyle düşünüyordum. Ama böyle bir bilgi seride yok. Belki normal koşullarda öldü, bu güç hiç kullanılmadı ve kitaba ölümsüzlük karşılığında olabilecek tahmini bilgi yazıldı. Dediğinde olabilir. Görmek lazım.
Red’de olduğu oluyor mu :hhh:ne demek istiyorsun sen öyle. :D Dns tehdit algıladığı her şeye karşı öyle Law silahıyla çok vurdular fobi yaptı o yüzden. Şimdi nedenlerini düşündüm evet sende haklısın.O zaman alternatif sağ sol parti gibi Zoro partisine katıl sende Dns olmayan.:ehe:

Red’de olduğu oluyor mu :hhh:ne demek istiyorsun sen öyle. :D Dns tehdit algıladığı her şeye karşı öyle Law silahıyla çok vurdular fobi yaptı o yüzden. Şimdi nedenlerini düşündüm evet sende haklısın.O zaman alternatif sağ sol parti gibi Zoro partisine katıl sende Dns olmayan.:ehe:
Yanlış hatırlamıyorsam Zoro>Luffy söyleminin başı oydu öyle söylemişti ondan. Goy goyda yapmış olabilir belki bilmiyorum. Bazen anlayamıyorum. 😬 Var olan Zorocular yetmiyor mu beni çekmeye çalışıyorsun. :hhh:
Miss gibi Law ile devam hem bak fobi haline gelebiliyormuş nece güzel şeydir o :p xD

Yanlış hatırlamıyorsam Zoro>Luffy söyleminin başı oydu öyle söylemişti ondan. Goy goyda yapmış olabilir belki bilmiyorum. Bazen anlayamıyorum. 😬 Var olan Zorocular yetmiyor mu beni çekmeye çalışıyorsun. :hhh:
Miss gibi Law ile devam hem bak fobi haline gelebiliyormuş nece güzel şeydir o :p xD
Çıbanın başı @RedTeroR zaten ya onu biliyoruz :hhh:hep onun başının altından çıktı hep o örgütledi en eski Zoro fanı temeli sağlam atmış.:respect:

@Millennium Wizard
"Zaman atlaması eğitimindeki tayfa üyelerinden kimler eğitim aldıkları kişileri geçmiştir?" gibi bir konu yapabilir misin? Vakit ayıramıyorum bir türlü, sana paslıyim dedim. :sapkali:

Bence BB'nin meyve peşinde koşmasından, başka bir gizem çıkacak. Haki bu kadar göze sokulmuşken, BB inatla meyve peşinde koşuyor. Dediğin gibi belki de, bunun sonucunda mutlak bir güç elde edecek.
Tayfasını güçlendirmek istiyor görünen üzere. Aynısını Kaido Smile meyvelerini Doflamingo'dan ve Caesar'dan tedarik ederek, tayfasını güçlendirerek yapıyordu, burada BB ile Kaido arasında bir paralel var denebilir. Kaido'nun Joker'i Doflamingo ise, BB'nin Joker'i Aokiji olacak sanırım. Doflamingo ile Aokiji'nin ikisinin de hükümet bağlantıları var, ve ikiside yer altını takip ediyor, birbirleri ile karşı karşıya bile geldiler. Birisi kutsal ejder statüsünden düşmüş, diğeri Amirallikten, yine benzer bir durum.

Eğer BB'nin Xebec ile bir bağlantısı çıkarsa, ve Kaido üstüne D. çıkarsa, arada gözüken paraleller daha da artacaktır.

Tayfasını güçlendirmek istiyor görünen üzere. Aynısını Kaido Smile meyvelerini Doflamingo'dan ve Caesar'dan tedarik ederek, tayfasını güçlendirerek yapıyordu, burada BB ile Kaido arasında bir paralel var denebilir. Kaido'nun Joker'i Doflamingo ise, BB'nin Joker'i Aokiji olacak sanırım. Doflamingo ile Aokiji'nin ikisinin de hükümet bağlantıları var, ve ikiside yer altını takip ediyor, birbirleri ile karşı karşıya bile geldiler. Birisi kutsal ejder statüsünden düşmüş, diğeri Amirallikten, yine benzer bir durum.

Eğer BB'nin Xebec ile bir bağlantısı çıkarsa, ve Kaido üstüne D. çıkarsa, arada gözüken paraleller daha da artacaktır.
Bence Kaido, Şanks gibi çıkacak. Roger'in Şanksı, Xebec'in Kaido'su, Wb'nin de Teach'i vardı işte.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık