Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Adam anlayın diye o ikisine göğü yardırdı lan daha ne yapsın? Gerçi doğru ya anlamak ayrı anladığını dürüstçe söyleyebilmek ayrı şeyler. :/

@Feitan
Luffy iki yonkouyu kulaklarından tutup tokuştursa bile fayda etmezdi. Zoro hazretleri yonkou olana kadar beklemek zorundasın. :ehe:
Göğü yarması yonkou seviyesinde haki kullandığını gösterir. Tamamen yonkou seviyesi olduğunu göstermez. Mesela luffy geleceği görüyor. Kaido göremiyor. Luffy yonkou+ mı? Katakuri yonkou+ mı? King hasar almıyor, tek yönden kaidodan daha iyi diye yonkou+ mı? Zoro kaidoya yara bıraktı diye luffy+ mı?

2 hafta önce Zoro, kral haki kullanacak yıldırımları yakacak desem tutuşacaktın, şimdi göğü yaramaz mı diyorsun yani ?

Bu şey gibi 10 ekmek yemiş ama 11 ekmek yiyemez :oleyo2:

Siz olmazsınız, Zoro Reis bizim bile beklentilerimizi aşıyor hala gelmiş güç kıyası yapıyorsunuz :hhh:
Neyine tutuşacam la? :/ Mangaka bu kral hakiyi süs olsun diye vermedi ya illa ki kullanacaktı. Ha ben diğer arc'ta olur diyordum orası ayrı. Zoro yapar yapamaz orasını sen düşün, ben zaten yapabilen birisinin ne seviyede olduğunu söylüyorum. Luffy=Yonkou. Ötesi hikaye. Ben Luffy ve Zoro üzerine güç kıyası yapmam. Lig farkı söz konusu, kıyaslamak manasız.

@Dracule Mihawk

Kral haki, diğerlerinden farklıdır. Çalışarak geliştiremezsin. Alt seviyede birisi daha sağlam gözleme sahip olabilir ama kral hakiye sahip olamaz. Bizzat kişinin ruhunu ve dolayısıyla seviyesini gösterir. Bu serinin ikonik güç gösterisidir gök yarma. Yoruma açık bir konu değil pek.

Luffy yonkou seviyesi olacaksa amiralleri ezip geçmesi lazım. Daha bu adamlar amirallerle kapışacak. Orada da böyle zorlanacaklar. Hayal kurmayı bırakın. Seride balık adam adası dışında bizimkilerin güle oynaya dövüş kazandığı kaç yer var? Arlongda bile uğraştılar. Amirallerde de tokatlanacaklar. Luffy yonkou seviyesi olsa zoronun da amiral sanjinin sağ kol seviyesi olması lazım. Şuan luffy ortalama sağ kol seviyesinde. Hakisi ise yonkou seviyesinde. Luffye daha güç lazım. Kaidoda da ciddi güç azalması var. Adam ada taşımakta zorlanıyor. Ayrıca savunma yapmıyor. Hiç yapmadı. Bir kere sıyrıldı o kadar. Savunma yapsa luffy çizik atabilir mi tartışılır. Adam yamato savunma yapınca şaşırdı. Ayrıca kaido ile kingin durumu bir değil. Marco bir veya iki kere vurdu. Ağzından azıcık kan geldi o kadar. Zoro da göğsünden yardı. Ama hiç bir izi yok. Adamın tüm o hasarı sıfırlanmış gibi. Kaido öyle değil. Göğsünde açık yara var. Ve uzun zamandır dövüşüyor ve haki harcıyor. Neredeyse aralıksız dövüşüyor. Enerjisi ve hakisi giderek azalıyor. Muhtemelen de hakisi bir noktadan sonra bitecek. Şimdi Marco da gidecek kaido dövüşüne. Japon çocuk hikayesindeki kuş da tamamlanacak. Zoro ve sanji ise birebirde yenmiş olacak rakiplerini.
Tekrardan söylüyorum Kaido güçten düştüyse Luffy de düştü. 10dk dinlendi diye tam gücünde olmuyor, bunu Yamato söyledi. Ek olarak Luffy tek başına savaşmak istediğini de söyledi kısaca Marco yardım falan etmeyecek. Bu saatten sonra çatı 1v1 devam eder. Bekle gör.

Luffy'e amiral hedefi koymak ne kadar doğru? İlerde Akainu ile savaşacağını düşünüyorum. O da zaten yonkou seviyesine yakın veya o seviyede bir adam. Meyve olarak da sıkıntılı. Im veya Gorosei ekibiyle savaşacak olma ihtimali de mevcut. Şimdilik net yorum yapılacak bir mevzu değil. Muhtemelen son yonkou rakibi Kaido da değil zaten. Daha Teach var.

Hımm olacak olacak :) Sonraki arc da kk seviyesi olur olay biter zaten. Vay bee. Daha Katakuri seviyesi olamamış adam 1 arcta yonkou oldu he ? Demek ki biz güç seviyelerini yanlış yorumlamışız. Sağ koldan sonraki basamak yonkouymuş meğer :) :fool:
Herif Wano'da kaç tane power up aldı sen hala Katakuri mi diyorsun Densetsu? Ne desem boş :D . Zoro sağ kol olacak, Sanji sol kol olacak ama Luffy yonkou olmayacak. Aynen devam.

King baya baya kaido ile dövüşür. Şuanki luffyden daha iyi performans gösterir. Yenemez tabi o ayrı. İki king, kaidoyu alır bence.
King Kaido'yu terletemez bile. King'in neyini gördün de 2 King Kaido'yu alır diyorsun. Kafa saldırısını mı baz aldın yoksa. :hhh:

Şu ana gördüğümüz sağ kollardan hiçbiri Kaido'yu terletemez. 2 tanesi de alamaz hala.

Herif Wano'da kaç tane power up aldı sen hala Katakuri mi diyorsun Densetsu? Ne desem boş :D . Zoro sağ kol olacak, Sanji sol kol olacak ama Luffy yonkou olmayacak. Aynen devam.
Evet, biri yonkou biri sağ kol olacak adamlardan sağ kol olacak olan yonkou olacak olandan daha iyi performans sergiliyor çatıda. Çok mantıklı :hhh:

Edit: Şunu unuttum özür dilerim.
Luffy merdivenleri hızlı tırmanacak demek ki puhahah

2 hafta önce Zoro, kral haki kullanacak yıldırımları yakacak desem tutuşacaktın, şimdi göğü yaramaz mı diyorsun yani ?

Bu şey gibi 10 ekmek yemiş ama 11 ekmek yiyemez :oleyo2:

Siz olmazsınız, Zoro Reis bizim bile beklentilerimizi aşıyor hala gelmiş güç kıyası yapıyorsunuz :hhh:
Yamato çıkarıyor kimse Yonko seviyesi demedi. Hatta King'ten ona rağmen aşağıda tutuldu.

Luffy sırf kral haki açtı diye değil performansı ve sonrasındaki gök yarma muhabbetinden dolayı Yonkou seviyesi yakıştırması yapıldı. Ama tam olarak arc sonu o seviyede olur. Zoro da en fazla en güçlü sağ kol seviyesine çıkar arc sonu.

Kaido hiç yorulmadı demiyorum ama çok da etkilenmedi. Ayrıca Luffy dinlenmiş olsa da tam gücünde değil, Yamato bunu söylemişti.
Yamato onu Kaido için söylüyordu sanki...
.
Sonuç olarak Kaido'yu yendiğinde belli bir gücün üstünde olduğunu kanıtlayacak
Buna benim de bir itirazım yok ki zaten.
Bu aynı King, Marco'ya karşı savaştı o yüzden tam gücünde değil demeye benziyor.
Aslına bakarsanız aynı şey değil ama King'in de %100ünde olduğunu söyleyemeyiz.
Kaido kınlarla dövüştü, 2v5 novalara karşı dövüştü, Kral hakili saldırı yapan Luffy'le bir kez dövüştü, Yamato'yla dövüştü şimdi yine Luffy'nin karşısında ve bütün bunları yaparken adayı da taşıyor.
King ise Queen'in de içinde olduğu bir dövüşte Marco'nun ağzını burnunu kırdı :d

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 10)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık