Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ne kısası daha ne kadar uzun olacak. O yo o kadar kısa değildi Sanji bir anda sol kolu mal etti. Zoro sağ kol yenecek.

O devir bitti. Power uplar patlıyor havada. Bence Kaido'dan sonra bir ilk olacak daha kötü duruma düşmez o şekilde.

Teach daha yolun var diyordu Shanks geldin ha diyordu. Shanks'in söylediğini niye söylemiyon?

İsin gücün işine yarayan şeyden bahsetmek.
İkisi de rakiplerini yendi diye o seviyede olmazlar hemen hiç sanmıyorum bunu.Komple o seviyelerde olmak farklı birşey.Luffy Kaido’nun inmesini sağlayınca Kaido seviyesinde olmayacak.Gidip Kaido gibi birsürü nova ile tek başına dövüşemez yani.Shanks oldun sen demiyordu ayrıca.Yakında görüşeceğiz diyordu.Görüşünce alacağım ifadeni bakışı attı hatta.İma ettiği şey karasakalın söylediklerinden farklı değil ki.Sen oldum sanıyorsun ama gel de dünyanın sana kaç bucak olduğunu göstereyim hissi veriyordu.

Shanks ile vs atsın görürsün yonko seviyesini.O kadar kolay mı imparator olmak o seviyelere adım atmak farklı.Siz direk yonko seviyesi diyorsunuz kendinize gelin.Shanks ilk dövüşte ayarı verir yada yener bunu.Zaten Teach gazeteyi görünce daha yolun var diyordu.O yol bu kadar kısaysa mangaka bu işi becerememiş demektir yada seriyi hemen bitirmek istiyordur oldubitti şeklinde.
O seviyeye adım attığında 5. imparator deniyordu. Yonkou ile alakası olmayan bir güçteydi. Şimdi gerçekten o lige giriyor.

Seri bitiyor bu arada. Bu saatten sonra kaç tane arc göreceğimizi düşünüyorsun ki? Ben tayfada hiçbir karakterin bu seviyelere geleceğini düşünmüyordum ama 1 arcta tayfayı yonkou tayfası yaptı. Kabul edilsin veya edilmesin.
Kaido’dan yediği dayağa ona karşı verdiği dövüşe rağmen ayakta durmasından bahsediyor.Yoksa ne zor durması en son dinlendi yedirip içirdiler hatta Kaido için.Momo’nun sırtına bindi falan hala ayakta duramıyorsa yürüsün gitsin başka zaman kk olur.
Bildiğin Luffy'nin durumundan bahsediyor. 10dk içinde yemek yediği için tüm yaralarının vs iyileştiğini mi düşünüyorsun? Tam gücünde olmadığını anlamak için bu panele bile gerek yok.

Gök yardı hüloooğ :D Yarın Zoro da gidip king ile gök yarsa acaba ne diyecekler. Bir de kaido güçten düştüyse luffy de düştü diyorlar :D Luffynin güçten düşmüş hali ile kaido bir mi. Kaido aralıksız dövüştü hiç yemek yemedi hiç dinlenmedi üstüne yaralandı. Luffy bunların hepsini sıfırladı geldi :D ikisi aynı mı la :D
Diyorum ya bunlara iki hafta önce İleri seviye kral haki desen imkanı yok Zoro seri sonu yapamaz derlerdi şimdi gelmişler bu sefer gök yardı diyorlar güler misin ağlar mısın xD

İkisi de rakiplerini yendi diye o seviyede olmazlar hemen hiç sanmıyorum bunu.Komple o seviyelerde olmak farklı birşey.Luffy Kaido’nun inmesini sağlayınca Kaido seviyesinde olmayacak.Gidip Kaido gibi birsürü nova ile tek başına dövüşemez yani.Shanks oldun sen demiyordu ayrıca.Yakında görüşeceğiz diyordu.Görüşünce alacağım ifadeni bakışı attı hatta.İma ettiği şey karasakalın söylediklerinden farklı değil ki.Sen oldum sanıyorsun ama gel de dünyanın sana kaç bucak olduğunu göstereyim hissi veriyordu.
Ahaha. İyi görürüz şu an bol kese sallamaktan başka bir şey yapmıyoruz.

Neyine tutuşacam la? :/ Mangaka bu kral hakiyi süs olsun diye vermedi ya illa ki kullanacaktı. Ha ben diğer arc'ta olur diyordum orası ayrı. Zoro yapar yapamaz orasını sen düşün, ben zaten yapabilen birisinin ne seviyede olduğunu söylüyorum. Luffy=Yonkou. Ötesi hikaye. Ben Luffy ve Zoro üzerine güç kıyası yapmam. Lig farkı söz konusu, kıyaslamak manasız.

@Dracule Mihawk

Kral haki, diğerlerinden farklıdır. Çalışarak geliştiremezsin. Alt seviyede birisi daha sağlam gözleme sahip olabilir ama kral hakiye sahip olamaz. Bizzat kişinin ruhunu ve dolayısıyla seviyesini gösterir. Bu serinin ikonik güç gösterisidir gök yarma. Yoruma açık bir konu değil pek.
Niye yonkou peki ? Bir söylesene ? Kral hakiden önce Kaido 10 saniyede indirdi aşağı da Zoro Kainat Reis'i yine kurtardı lütfünü. Kral hakiden sonra 1 saatte yonkou oldu değil mi dur niye olmasın gerçi Zoro'da kral haki kullanımı yoktu değil mi hımm haklısın anladım :fool:

İşte buna %100 mantık diyoruz xD

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 9)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık