Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Alakasız falan değil Densetsu. Zoro'nun rakibi belli ve ona göre power up aldı. Luffy'nin de rakibi belli. İkisi de rakiplerini yeneceğine göre seviyeler az çok belli olacak demektir.
Yani Luffy bu arc yonkou seviyesi olamayacağına göre bol keseden atıyorsunuz gibi oluyor da o yüzden söylüyorum. Bunu hep yapıyorsunuz sonra hüsran. Luffy g4'le amiral yonkou alıp tayfanın tüm elemanlarını alıyordu falan ya hani. Uçmayın diyorum sadece bir şey demiyorum.

Yani Luffy bu arc yonkou seviyesi olamayacağına göre bol keseden atıyorsunuz gibi oluyor da o yüzden söylüyorum. Bunu hep yapıyorsunuz sonra hüsran. Luffy g4'le amiral yonkou alıp tayfanın tüm elemanlarını alıyordu falan ya hani. Uçmayın diyorum sadece bir şey demiyorum.
Kata'dan sonra Apo'dan tek yediğinde bile düzelmediler yapacak bir şey yok :hhh:

Alakasız falan değil Densetsu. Zoro'nun rakibi belli ve ona göre power up aldı. Luffy'nin de rakibi belli. İkisi de rakiplerini yeneceğine göre seviyeler az çok belli olacak demektir.
Alakası yok. Zoro rakibini tek yenecek. Kaidoya dalmayan kalmadı. En son yamato da hasar bıraktı ve kaidonun gücünün azaldığını söyledi. Hatta bu yüzden adada taşlar aşağı döküldü. Zoro birebir dövüşerek yenecek. Luffy gücü azaltılmış kaido ile dövüşecek. Ve bu kaido hala ada taşıyarak gücünü harcıyor. Ayrıca luffy kaidoyu yenemeyecek. Marco da oraya gidiyor. Zoro ise tek yenecek.

İyi de Kaido hiç durmadan dövüşüyor ve gücü azalıyor, Luffy ise üç kez şarj oldu.
Zavallı Kaido duracell pil reklamlarındaki ayı gibi durmadan koşuyor
Kaido hiç yorulmadı demiyorum ama çok da etkilenmedi. Ayrıca Luffy dinlenmiş olsa da tam gücünde değil, Yamato bunu söylemişti. Sonuç olarak Kaido'yu yendiğinde belli bir gücün üstünde olduğunu kanıtlayacak.

Bu aynı King, Marco'ya karşı savaştı o yüzden tam gücünde değil demeye benziyor.

Luffy arc sonu yonkou seviyesi olacak. Mutlaka en güçlü olmasına gerek yok, yonkou'lar arasında da güç farkı var. Oda bunun temelini de attı zaten. Zoro sağ kol yeniyor, Sanji sol kol yeniyor, diğer üyeler uçan altılıyı zorlanmadan yendi. Yamato'nun gelme ihtimali var, filo var. Bu arctan sonra Luffy yonkou'dur. Son dediğin saçma şeyi ben demedim o yüzden alınmıyorum. Luffy'nin power up alacağı bariz belliydi g4 ile ne yonkou yenmesi :D. Bana göre bu savaşta uyanış açma ihtimali bile var.

Adam anlayın diye o ikisine göğü yardırdı lan daha ne yapsın? Gerçi doğru ya anlamak ayrı anladığını dürüstçe söyleyebilmek ayrı şeyler. :/

@Feitan
Luffy iki yonkouyu kulaklarından tutup tokuştursa bile fayda etmezdi. Zoro hazretleri yonkou olana kadar beklemek zorundasın. :ehe:

Adam anlayın diye o ikisine göğü yardırdı lan daha ne yapsın? Gerçi doğru ya anlamak ayrı anladığını dürüstçe söyleyebilmek ayrı şeyler. :/
2 hafta önce Zoro, kral haki kullanacak yıldırımları yakacak desem tutuşacaktın, şimdi göğü yaramaz mı diyorsun yani ?

Bu şey gibi 10 ekmek yemiş ama 11 ekmek yiyemez :oleyo2:

Siz olmazsınız, Zoro Reis bizim bile beklentilerimizi aşıyor hala gelmiş güç kıyası yapıyorsunuz :hhh:

Kaido hiç yorulmadı demiyorum ama çok da etkilenmedi. Ayrıca Luffy dinlenmiş olsa da tam gücünde değil, Yamato bunu söylemişti. Sonuç olarak Kaido'yu yendiğinde belli bir gücün üstünde olduğunu kanıtlayacak.

Bu aynı King, Marco'ya karşı savaştı o yüzden tam gücünde değil demeye benziyor.

Luffy arc sonu yonkou seviyesi olacak. Mutlaka en güçlü olmasına gerek yok yonkou'lar arasında da fark olacak mutlaka. Oda bunun temelini de attı zaten. Zoro sağ kol yeniyor, Sanji sol kol yeniyor, diğer üyeler uçan altılıyı zorlanmadan yendi. Yamato'nun gelme ihtimali var, filo var. Bu arctan sonra Luffy yonkou'dur. Son dediğin saçma şeyi ben demedim o yüzden alınmıyorum. Luffy'nin power up alacağı bariz belliydi g4 ile ne yonkou yenmesi :D. Bana göre bu savaşta uyanış açma ihtimali bile var.
Luffy yonkou seviyesi olacaksa amiralleri ezip geçmesi lazım. Daha bu adamlar amirallerle kapışacak. Orada da böyle zorlanacaklar. Hayal kurmayı bırakın. Seride balık adam adası dışında bizimkilerin güle oynaya dövüş kazandığı kaç yer var? Arlongda bile uğraştılar. Amirallerde de tokatlanacaklar. Luffy yonkou seviyesi olsa zoronun da amiral sanjinin sağ kol seviyesi olması lazım. Şuan luffy ortalama sağ kol seviyesinde. Hakisi ise yonkou seviyesinde. Luffye daha güç lazım. Kaidoda da ciddi güç azalması var. Adam ada taşımakta zorlanıyor. Ayrıca savunma yapmıyor. Hiç yapmadı. Bir kere sıyrıldı o kadar. Savunma yapsa luffy çizik atabilir mi tartışılır. Adam yamato savunma yapınca şaşırdı. Ayrıca kaido ile kingin durumu bir değil. Marco bir veya iki kere vurdu. Ağzından azıcık kan geldi o kadar. Zoro da göğsünden yardı. Ama hiç bir izi yok. Adamın tüm o hasarı sıfırlanmış gibi. Kaido öyle değil. Göğsünde açık yara var. Ve uzun zamandır dövüşüyor ve haki harcıyor. Neredeyse aralıksız dövüşüyor. Enerjisi ve hakisi giderek azalıyor. Muhtemelen de hakisi bir noktadan sonra bitecek. Şimdi Marco da gidecek kaido dövüşüne. Japon çocuk hikayesindeki kuş da tamamlanacak. Zoro ve sanji ise birebirde yenmiş olacak rakiplerini.

Luffy arc sonu yonkou seviyesi olacak. Mutlaka en güçlü olmasına gerek yok, yonkou'lar arasında da güç farkı var. Oda bunun temelini de attı zaten. Zoro sağ kol yeniyor, Sanji sol kol yeniyor, diğer üyeler uçan altılıyı zorlanmadan yendi. Yamato'nun gelme ihtimali var, filo var. Bu arctan sonra Luffy yonkou'dur. Son dediğin saçma şeyi ben demedim o yüzden alınmıyorum. Luffy'nin power up alacağı bariz belliydi g4 ile ne yonkou yenmesi :D. Bana göre bu savaşta uyanış açma ihtimali bile var.
Hımm olacak olacak :) Sonraki arc da kk seviyesi olur olay biter zaten. Vay bee. Daha Katakuri seviyesi olamamış adam 1 arcta yonkou oldu he ? Demek ki biz güç seviyelerini yanlış yorumlamışız. Sağ koldan sonraki basamak yonkouymuş meğer :) :fool:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık