Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
İmparatorların amirallerden çok çok daha güçlü olmasını ben de çok isterdim. Özellikle de Luffy'nin MF'deki üç amiralin karşısına dikildiği sahnenin tekrarlandığını ve üçünü de tokatladığını hayal edersek :d Ama hayallerle ilerlemiyor bu seri. Öyle olsaydı sizler Zoro'nun taaa dojosundan attığı sıleşe tüm dünyayı dolaştırır, yol üstünde de ne kadar amiral yonkou falan varsa hepsini kestirir, dönüş yolunda da aradan Luffy'yi çıkartır ve tekrar dojoya döndürürdünüz. :oleyo:
Evet evet ama yine de Lütfü fanları olarak beklentiniz karşılanmadı derdiniz :hhh:
Ushimaru Zoro'nun babası değilse o zaman direk Zoro'dur
Başka açıklaması olamaz.

Hükümetle iyi anlaşan sadece Shanks muhtemelen onun ödül de 4 milyar. Ki o da gizli. Beyaz sakalla buluşmalarını engellemeye çalışıyordu donanma yani araları iyi denemez.
Shanks'ın gizliden iş çevirmesi tayfasını da etkilemiyor mu? Sonuç olarak Shanks şimdilik savaş aramayan hatta savaşa engel olan bir adam. Tayfası da onu takip ediyor.

Shanks'ın gizliden iş çevirmesi tayfasını da etkilemiyor mu? Sonuç olarak Shanks şimdilik savaş aramayan hatta savaşa engel olan bir adam. Tayfası da onu takip ediyor.
Yani etkiliyor ama Shanks'ın öyle sanıldığı gibi ağır hükümet taraftarı olmadığını söylüyorum. Adam Wb ile buluşmamı engellerlerse savaşırım onlarla diyordu donanma için. Bu "dostluk" ödüllere de etki etmemiş ki adamın 4 milyar ödülü var aynı şekilde tayfasının da ödülü fazla olur diye düşünüyorum. Çıkar ilişkisi var aralarında şuan. Shanks'ın özel olarak goroseiler ile bir yakınlığı çıkabilir ki onlar da sen olmasan buluşmazdık diyor. Tayfadan o nedenle ayırdım.

Oda King'e ben kılıçustası değilim dedirttiyse.

Demek ki kılıçustası olanlar ve ya olmayanların ayrımını kafasında düşünmüş.

Yakında bunu açıklayacaktır.

Oda King'e ben kılıçustası değilim dedirttiyse.

Demek ki kılıçustası olanlar ve ya olmayanların ayrımını kafasında düşünmüş.

Yakında bunu açıklayacaktır.
Yok bea kafasına göre estiriyor işte. Düşündüğünü bile sanmıyorum.
Seviyor...Sevmiyor...Kılıç ustası...Kılıç ustası değil...Kılıç ustası...Kılıç ustası değil...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık