Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Şuana kadar yanıldığım şeyleri bir atsana, patlamışım ya... :S
Ben gülüyorum ama bu tip yorumlara, fazlasını görmedim kendi hakkımda şuana kadar. ;)
İşim gücüm yok onla uğraşayım, aslında işim gücüm yok ama uğraşmam yani :ehe:

Mihawk Reis, kılıçlara yıldırımı bastığında burada gülmekten patlarsın artık xD

Benim düşüncem de ki güç nedir?
Çıkacağı güç nedir söyler misin?
King'i kesin yener diyemeyiz demiştin.Hatta bende King'den kesin güçlüdür demiştim sana,hatırlarsın.
Bu durumda Mihawk'ı ortalama bir sağ kol seviyesinde gördüğün sonucu ortaya çıkar.

Ben ise daha üst düzey sağ kol diyebileceğimiz Oden,Ray gibi adamların seviyesinde görüyorum Mihawk'ı.

Düşündüğümden fazlası olur azı olmaz.

King'i kesin yener diyemeyiz demiştin.Hatta bende King'den kesin güçlüdür demiştim sana,hatırlarsın.
Bu durumda Mihawk'ı ortalama bir sağ kol seviyesinde gördüğün sonucu ortaya çıkar.

Ben ise daha üst düzey sağ kol diyebileceğimiz Oden,Ray gibi adamların seviyesinde görüyorum Mihawk'ı.

Düşündüğümden fazlası olur azı olmaz.
Mihawk'ı gördük de King'i yendi de mi ben yanıldım? Zoro King'i yensin, sonra ''Mihawk'a ulaşmak için daha yolum var'' desin o zaman derim yanıldım diye.
Şuan arada ki durum bile belli değil.

Mihawk'ı gördük de King'i yendi de mi ben yanıldım? Zoro King'i yensin, sonra ''Mihawk'a ulaşmak için daha yolum var'' desin o zaman derim yanıldım diye.
Şuan arada ki durum bile belli değil.
Yav timsah bazen seni anlamıyorum,Mihawk ile King dövüşse ve sonuca varsa zaten kim daha güçlü belli olur.Tahmin ediyoruzzz,tahminnnn.

Son bölümlerde Zoro dediğin şeyin yolunu yaptı zaten.

Mihawk'a yolu var daha bak gör.

Yav timsah bazen seni anlamıyorum,Mihawk ile King dövüşse ve sonuca varsa zaten kim daha güçlü belli olur.Tahmin ediyoruzzz,tahminnnn.

Son bölümlerde Zoro dediğin şeyin yolunu yaptı zaten.

Mihawk'a yolu var daha bak gör.
Bakalım görelim o zaman diyorum işte. Bekliyorum siz tahmininizi yazıyorsunuz, ben tahminimi yazıyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık