Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yani etkiliyor ama Shanks'ın öyle sanıldığı gibi ağır hükümet taraftarı olmadığını söylüyorum. Adam Wb ile buluşmamı engellerlerse savaşırım onlarla diyordu donanma için. Bu "dostluk" ödüllere de etki etmemiş ki adamın 4 milyar ödülü var aynı şekilde tayfasının da ödülü fazla olur diye düşünüyorum. Çıkar ilişkisi var aralarında şuan. Shanks'ın özel olarak goroseiler ile bir yakınlığı çıkabilir ki onlar da sen olmasan buluşmazdık diyor. Tayfadan o nedenle ayırdım.
Shanks ağır hükümet taraftarı olsa korsanlık yapmazdı zaten, o bariz bir durum. Belli konularda düzenin sağlanması gerektiğini düşünüyor ve gerektiğinde savaşa engel oluyor, Gorosei ekibine isim veriyor. Bu durum ödüllere etki eder tabii ki. Demek istediğim şey bu.

Öyle deme hakilerini kapatıyorlardır :hhh:

Düşmanları Mihawk'da yok diye hakilerini kapatıyor diyorlardı adamın kılıcı saf haki çıktı ama hala laf yiyor Mihawk xD ilginç gerçekten :oleyo2:
Yok Mihawk'ın gücü konusunda şüphem yok zaten.

Mesela Roger'da kılıç ustası bu yüzden Mihawk>Roger gibi söylemlere pek katılmıyorum.

Beyazsakal Roger Mihawktan güçlüdür herhalde.

Bu durumda kim kılıçustası sorunsalı ortaya çıkıyor.

Öyle deme hakilerini kapatıyorlardır :hhh:

Düşmanları Mihawk'da yok diye hakilerini kapatıyor diyorlardı adamın kılıcı saf haki çıktı ama hala laf yiyor Mihawk xD ilginç gerçekten :oleyo2:
Ulan şu haki kapatma mevzusunu ilk ortaya atanların topuğuna topuğuna sıkmak lazım, öyle utanç verici bir durum. :ehe:

Şenks kral hakisini kapatıyormuş ama kesin bilgi :oleyo:

Ulan şu haki kapatma mevzusunu ilk ortaya atanların topuğuna topuğuna sıkmak lazım, öyle utanç verici bir durum. :ehe:

Şenks kral hakisini kapatıyormuş ama kesin bilgi :oleyo:
Geçen @Alpamis diyordu onu demek ki Zoro da kapatacak kral hakiyi xD

Yok Mihawk'ın gücü konusunda şüphem yok zaten.

Mesela Roger'da kılıç ustası bu yüzden Mihawk>Roger gibi söylemlere pek katılmıyorum.

Beyazsakal Roger Mihawktan güçlüdür herhalde.

Bu durumda kim kılıçustası sorunsalı ortaya çıkıyor.
Roger varken Mihawk yoktu zaten Reis. Mihawk'ı Shanks'dan güçsüz düşünenler büyük patlayacaklar ama tabi o zaman da Roger'dan güçlü değildir der toparlarlar kendileri :ehe:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 8)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık