Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Sanki bu kral haki power upına Zoro fanları da çok sevinmesi gibi geldi bana.

Biraz da anlamsız geldiği için olabilir.

. King'de kral haki çıkarsa bu Zoro'ya ezilmemesi için değil
King'de çıkarsa kıyaslandığı muadiliyle şartları anca eşitlemiş olur.Ki gene de olmuyor ya .d
Bir arc sonra Katakuri yonkou level mi olacak ? Böhöhöyyy.
Yonko olmaz.Şu anki haliden net güçlü olur.Onun da neye kadir olduğunu anlarsın .d Altyapısı ise yapılmış bir şey zaten.İleri gözlem bilen,ileri silahlanmadan seride üstü açıkça ilk defa bahseden adamın,adasından hiç çıkmamış,h.hakiyi uyandırdığı gün ataklarına ekleyen kişilerden ekleme konusunda eksiği olmaz.Ha potansiyel olarak Zoro ezer geçer bir şey demem ona.

King'de çıkarsa kıyaslandığı muadiliyle şartları anca eşitlemiş olur.Ki gene de olmuyor ya .d

Yonko olmaz.Şu anki haliden net güçlü olur.Onun da neye kadir olduğunu anlarsın .d Altyapısı ise yapılmış bir şey zaten.İleri gözlem bilen,ileri silahlanmadan seride üstü açıkça ilk defa bahseden adamın,adasından hiç çıkmamış,h.hakiyi uyandırdığı gün ataklarına ekleyen kişilerden ekleme konusunda eksiği olmaz.Ha potansiyel olarak Zoro ezer geçer bir şey demem ona.
3-5 bölümlüğüne sessizliğimi koruyorum :)

King'in yaralarını aleviyle iyileştirdiğine kesin diyebilir miyiz ?
Ben bu bölüm öyle anladım.
Herifin ilk görünüşünde ateş yeteneğinin ırkından olduğu az çok belliydi.Tam zoan formunda ise netlik kazandı.Pteranadonların ateşi falan olmaz çünkü.Alev yaratabilmesi,Marco'nun lafı,Zoro'nun geçen bölümkü mühabbetleri de tuzu,biberi oldu bir nevi.Büyük oranda alevleriyle bağlantılı gibi geliyor bana.

Kaido Luffy geleceği görmesine rağmen vurdu derken Luffy o darbeyi tam almıyor.Kafasının ucuna geliyor sadece.Ki bunu yapan base Luffy.Katakuri'nin hızı>>>base Luffy.En azılı haterlardan senin bile kabul etmen gereken bir gerçek bu.Kata da logia savunması var ayrıca Luffy'den farklı olarak.Hızıyla sıyrılmasına bile gerek yok thunder baguadan.

Ben de onu diyorum.King'in az hasarla h.hakili atakları atlatması onu >Kata ya da Marco yapmayacak.Kata o h.hakili ataklardan sıyrılabilirken,Marco da o atakları tanklayabilir çünkü.King'in spesyalistliği ırkından gelen savunması çünkü.Adamı bu seviyede yapan bu.Diğerlerini kendi seviyelerinde yapan ise kendi özel yetenekleri.

@Miyata Ichiro hadi iyisin yine sağlam koz vermiş sana mw :ehe:
Ne kozu vereceğim be.Kata onu yapabiliyorsa sonsuza kadar mı yapabilecek sanıyorsun.Hepsinin limiti vardır yani dezavantajı.Marco'nun var King'in de çıkar.Ama Kata'nın 2 dezavantajı var.

1 - Sürekli yaparsa hakisi azalacak Luffy'nin de düşündüğü gibi geleceği görememeye başlayacak.
2 - Ağız olayı gibi konsantrasyon kaybederse gözlemi sarsılıp geleceği göremeyecek ne varsa yiyecek.

Marco'ya bakalım adamın böyle dezavantajları yok sadece meyve sınırı var.King'in de tek bir açığı çıkacak muhtemelen.Kata dediğimiz adamın 2 tane zayıf karnı var gördüğünüz gibi.

Ne kozu vereceğim be.Kata onu yapabiliyorsa sonsuza kadar mı yapabilecek sanıyorsun.Hepsinin limiti vardır yani dezavantajı.Marco'nun var King'in de çıkar.Ama Kata'nın 2 dezavantajı var.

1 - Sürekli yaparsa hakisi azalacak Luffy'nin de düşündüğü gibi geleceği görememeye başlayacak.
2 - Ağız olayı gibi konsantrasyon kaybederse gözlemi sarsılıp geleceği göremeyecek ne varsa yiyecek.

Marco'ya bakalım adamın böyle dezavantajları yok sadece meyve sınırı var.King'in de tek bir açığı çıkacak muhtemelen.Kata dediğimiz adamın 2 tane zayıf karnı var gördüğünüz gibi.
Eğer mallık sınırlarını zorlamıyorsa ağzını açmıştır artık, açmamışsa o dövüşteki kişisel gelişim dramı tamamen Lütfü kazansın diye olur.

Eğer mallık sınırlarını zorlamıyorsa ağzını açmıştır artık, açmamışsa o dövüşteki kişisel gelişim dramı tamamen Lütfü kazansın diye olur.
Ağız mevzusu şart değil ki.Herhangi birşeyden dolayı konsantrasyonu bozulma riski her zaman var.Kamyon kullanmaya benziyor geleceği görme olayı.King ve Marco bu kadar riskli pozisyonda değiller en azından gördüğümüz kadarıyla Marco.King'in olayı da açıklansın ama sanmıyorum gel kes diye böğrünü açmış adam.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık