Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Marco'ya bakalım adamın böyle dezavantajları yok sadece meyve sınırı var.King'in de tek bir açığı çıkacak muhtemelen.Kata dediğimiz adamın 2 tane zayıf karnı var gördüğünüz gibi.
Marco'nun meyve sınırı Katakuri'nin gözlem sınırından çok daha aşağıda çizildi yalnız.Birisi 12 saatte bile bitmeye bile yaklaşmamışken diğerinin çok zor duruma düştüğünü gördük 1,2 saat içinde.1v2 içindir çok büyük ihtimalle hakkını yemiyelim.Marco Katakuri kadar iyi hakilere de sahip değil.Aksini iddia etmeyelim haklı çıkamaz bir Allah'ın kulu da.

Konsantrasyon kaybını Linlin'i görünce yaşamayan adam King'ten korkup konsantrasyonunu mu kaybedecek ? Haterlık derken bundan bahsediyorum ya her zaman işte.İşine geldiği gibi yorumluyorsun.Linlin dediğimiz karakter Kaido'yu görünce geri vites yapmayan+eksik tayfasıyla Wano'ya gelen birisi.Carmel ananın fotoğrafı kırılınca ise konsantrasyonu kayboluyor.Kata'nın durumu da bundan farksız.

@Millennium Wizard
Bir şey olmaz. Ağız mevzusu çok ekstrem ve tek zayıf noktasıdır muhtemelen. O kadar konsantrasyon bozacak bir şey yaşamaz dövüş içinde. Dahası yaşasa ne olacak? Cam adam değil ya bu herif. Biraz dayağını yer sonra yine toparlar kendisini.

Marco'nun meyve sınırı Katakuri'nin gözlem sınırından çok daha aşağıda çizildi yalnız.Birisi 12 saatte bile bitmeye bile yaklaşmamışken diğerinin çok zor duruma düştüğünü gördük 1,2 saat içinde.1v2 içindir çok büyük ihtimalle hakkını yemiyelim.Marco Katakuri kadar iyi hakilere de sahip değil.Aksini iddia etmeyelim haklı çıkamaz bir Allah'ın kulu da.

Konsantrasyon kaybını Linlin'i görünce yaşamayan adam King'ten korkup konsantrasyonunu mu kaybedecek ? Haterlık derken bundan bahsediyorum ya her zaman işte.İşine geldiği gibi yorumluyorsun.Linlin dediğimiz karakter Kaido'yu görünce geri vites yapmayan+eksik tayfasıyla Wano'ya gelen birisi.Carmel ananın fotoğrafı kırılınca ise konsantrasyonu kayboluyor.Kata'nın durumu da bundan farksız.
Sen öyle diyorsan öyle olsun kırmayalım seni. :)

Sen öyle diyorsan öyle olsun kırmayalım seni. :)
Mangada olandan farklı bir şey demedim.Bana Marco'nun Kata'dan iyi olan hakilerini gösterebilirsen kalkıp sana "ben yanlış yorumlamışım, sen haklıymışsın" diyeceğim.Ben sana Linlin'in carmel ana olayında konsantrasyon kaybını,Kata'nın k.haki kaybının nedenlerini açıkladım.Mangadan da direk panelini atabilirim görmek istersen/görmek isteyen arkadaşlar da olursa.

Sanki bu kral haki power upına Zoro fanları da çok sevinmesi gibi geldi bana.

Biraz da anlamsız geldiği için olabilir.
Naralar attık, sen foruma girmemişsen demek ki :D

@RedTeroR Alpa'nın son 30-40 mangadır zaman zaman yaptığı "bu Zoro'cular aslında öyle düşünmüyorlar, böyle düşünüyorlar" ya da "Zoro'cular aslında çok memnun değiller de çaktırmıyorlar" minvalinde yorumlarına ne diyorsun? Adam niyet okuyup duruyor. Tamam son derece anlamsız H. haki power up'ına sevinemedik kardeşim dememizi mi bekliyor. Halbuki biz en başından beri Zoro'nun zirveye oynayacağını söylüyoruz zaten. :a:

Naralar attık, sen foruma girmemişsen demek ki :D

@RedTeroR Alpa'nın son 30-40 mangadır zaman zaman yaptığı "bu Zoro'cular aslında öyle düşünmüyorlar, böyle düşünüyorlar" ya da "Zoro'cular aslında çok memnun değiller de çaktırmıyorlar" minvalinde yorumlarına ne diyorsun? Adam niyet okuyup duruyor. Tamam son derece anlamsız H. haki power up'ına sevinemedik kardeşim dememizi mi bekliyor. Halbuki biz en başından beri Zoro'nun zirveye oynayacağını söylüyoruz zaten. :a:
Çok acımasız olmuşuz adamın kendisini avutmasına bile laf ediyoruz, kötü sarsıldı elbet bir şeyler diyecekti xD

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık